Cyklistická helma Bell Formula Mat/Glos Grays

Model Formula těží ze stejných technologií, které z našich topmodelů dělají vítěze ve svých kategoriích. Závodní tvar, perfektní odvětrání, kvalitní upínací systém s možností výškového nastavení, a nebo třeba vychytávka Sweat Guide, která odvede pot dál od brýlí. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Silniční helmy
Určení pánské
Značka BELL
Katalogové číslo 7116226

Technické parametry

Velikost helmy M-(55-59), L-(58-62)
Barva šedá
Konstrukce In-mold Polycarbonate Shell, MIPS
Sezóna 2021
Provedení bez štítku
Pokročilost sportovní, rekreační
Stavitelnost velikosti nastavitelné
Ostatní Upínací systém Float Fit s integrací MIPS
Váha 285 g
Velikosti L-(58-62), M-(55-59)
Odvětrání 19 otvorů, Channeled Ventilation, Overbrow Ventilation
Certifikace CE EN1078, CPSC Bicycle
Katalogové číslo 7116226

Popis produktu

Není žádný důvod dělat kompromisy v kvalitě či pohodlí, pokud máte omezený rozpočet. Model Formula těží ze stejných technologií, které z našich topmodelů dělají vítěze ve svých kategoriích. Závodní tvar, perfektní odvětrání, kvalitní upínací systém s možností výškového nastavení, a nebo třeba vychytávka Sweat Guide, která odvede pot dál od brýlí.

Hlavní přednosti a specifikace

  • UPÍNACÍ SYSTÉM: Float Fit
  • KONSTRUKCE: In-mold Polycarbonate Shell, Progressive Layering
  • VENTILACE: 19 otvorů, Channeled Ventilation, Overbrow Ventilation
  • VELIKOSTI: S (52-56 cm), M (55-59 cm), L (58-62 cm)

Všechny přilby Bell jsou designovány tak, aby pohltily co nejvíce energie při nárazu, a splňují platnou evropskou normu: EN 1078.

Technologie:

  • FLOAT FIT™ (Stratus, Catalyst, Formula, Drifter, Super 3R, Super 3, 4Forty a Hela) Minimalistický upínací systém, který se snadno ovládá pomocí kolečka. Disponuje také možností výškového nastavení.

  • FUSION IN-MOLD POLYCARBONATE SHELL Technologie přímého vstřikování pěnového EPS polystyrenu do skořepiny a výztuh uzavřených ve formě. Touto cestou se dosáhne velmi pevného, odolného a kompaktního celku. Původní technologie značky Bell, která se stala standardem.

  • PROGRESSIVE LAYERING Skořepina přilby se skládá ze dvou vrstev o různé hustotě pěny - vnitřní měkčí (pro absorpci menších nárazů) a vnější tvrdší (pro absorpci větších nárazů).

  • OVEBROW VENTILATION Systém, který díky otvorům umístěným nad čelem, aktivně nasává chladný vzduch a směruje ho kolem hlavy

Tabulka velikostí

O značce BELL