Cyklistická čepice Pas Normal Studios Logo Cycling Beanie - Olive

Cyklistickou čepici PNS Cycling Beanie lze nosit samostatně nebo pod cyklistickou helmou. Je vyrobena ze směsi přírodní vlny Merino stejně jako nákrčník PNS Control Light Necktube, se kterým tvoří dokonalý komplet. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Cyklistické čepice
Značka Pas Normal Studios
Kategorie klasická čepice
Katalogové číslo NA1858G-1280

Technické parametry

Velikost čepic uni
Barva zelená
Sezóna 2023/24
Provedení pod helmu, zateplené, funkční
Použití na kolo
Střih přes uši
Materiál vlněné
Roční období jarní, podzimní, zimní
Ostatní přirozeně odolné proti zápachu
Svrchní materiál Merino
Velikost uni

Popis produktu

Cyklistická čepice PNS Cycling Beanie je vyrobena ze směsi přírodní vlny Merino. Tento materiál je lehký, měkký, pružný a velmi příjemný na dotyk. Má antibakteriální vlastnosti, proto je odolný vůči proti vzniku zápachu. Čepice má široký lem, na kterém je natištěno logo Pas Normal Studios.

Detaily:

  • Směs vlny Merino
  • Odolný vůči vzniku zápachu
  • Potisk s logem Pas Normal Studios

O značce Pas Normal Studios

Značka cyklistického oblečení Pas Normal Studio založena v roku 2014 v Dánsku. Koncept Pas Normal Studio vyniká dokonalým zpracováním, materiály a klade maximální důraz na dnešní estetiku a módní trendy. Prostřednictvím inovativních návrhů, kolaborací s umělci a výrobních metod, vznikají propracované a designové kolekce, které definují současnou kulturu. 

Cyklistické dresy značky Pas Normal Studio jsou jak odolné, tak svým výkonem a střihem nekompromisně obstojí na profesionální úrovni. PNS sídlící v Kodani můžeme najít po celé Evropě, částech Asie a Severní Ameriky.