Cyklistická brašna Restrap Bar Bag 17l - Black/Orange

Bezrámová cyklistická brašna Bar Bag na řídítka o objemu 14 litrů, kterou lze použít jako zavazadlo na expedice, cyklovýlety nebo třeba dojíždění do práce. Je pevná, snadno přístupná a vyrobená z velmi odolného vojenského vlákna Cordura 1000D s nylonovým vyztužením. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Na řídítka
Určení pánské, dámské
Značka Restrap
Katalogové číslo BB7-STD-BLK

Technické parametry

Vhodný věk pro dospělé
Barva černá, oranžová
Sezóna 2020/21
Vlastnosti nepromokavé
Objem 17 l
Použití na cyklistiku
Montáž na řídítka
Ostatní vak na jídlo
Rozměry 27 x 16 cm
Katalogové číslo BB7-STD-BLK
Velikost uni

Popis produktu

Bezrámová cyklistická brašna na řídítka o objemu 17 litrů, kterou lze použít jako zavazadlo na expedice, cyklovýlety nebo třeba dojíždění do práce. Nemá žádné složité úchyty ani šrouby a během několika sekund jej snadno připevníte na jakýkoliv bicykl. Brašna je ke kolu uchycena odolnou sponou, kterou lze snadno nastavit i v cyklistických rukavicích.
Brašna je pevná, snadno přístupná a vyrobená z velmi odolného vojenského vlákna Cordura 1000D s nylonovým vyztužením, díky kterému je nepromokavá. Váš náklad bude v naprostém bezpečí i při rychlé jízdě. Brašna je vybavena magnetickým systémem pro připojení přídatného vaku na jídlo o objemu tří litrů. Vak je rovněž součástí balení.

Hlavní přednosti a specifikace:

  • odolná spona na uchycení ke kolu
  • nepromokavý materiál
  • přídatný vak na jídlo

Technické parametry:

  • materiál: vojenská Cordura 1000D s nylonovým vyztužením
  • objem: 17 litrů
  • rozměry: 27 x 16 cm

O značce Restrap

Restrap je rodinná firma z anglického Leedsu, která se specializuje na ruční výrobu doplňků pro cyklistiku a outdoorové sporty, založená v roce 2010. Hlavní složkou jejího portfolia tvoří cyklistické brašny a batohy.