Taška přes rameno Cyclite Musette / 01 - black

Musette od Cyclite je evolucí klasické tašky přes rameno. Má přídavný popruh, který se zahákne šikmo do nosného popruhu. S tímto přídavným popruhem sedí taška centrálně a stabilně na zádech. Systém pro připevnění ke kolo, např. horní rámové trubce. Ultralehká váží pouhých 42g. Objem 5,1 litru a rozměry 28 cm x 34 cm, po složení pouze 10 x 6 x 2 cm. Více

790 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
  • Doprava od 65 Kč. Při objednávce nad 1 990 Kč doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Cestovní zavazadla
Značka Cyclite
Katalogové číslo Z-2022-004-05-900

Technické parametry

Barva černá
Sezóna 2024
Použití sportovní, turistické, na volný čas, cyklistické
Vstup do batohu horní vstup
Ostatní Objem 5,1 litru, ramenní popruhy lze nastavit od 1,60 do 2,10 m, přídavným popruh, který se zahákne šikmo do nosného popruhu, který zabraňuje pohybu tašky na zádech
Rozměry 28 cm x 34 cm (po složení pouze 10 x 6 x 2 cm)
Hmotnost 42 g
Velikost uni

Popis produktu

Musette od Cyclite je evolucí klasické tašky přes rameno, která se již dlouho používá v silničních závodech, pro úsporu času a dočasnou přepravu jídla.

Musette má velký úložný prostor, minimální hmotnost, lze sbalit do velmi malého objemu, který lze snadno připevnit například na horní trubku.

Klasické musette při jízdě na zádech prokluzují tam a zpět a způsobují tak nerovnováhu na kole. Taška od Cycline tomu zabraňuje přídavným popruhem, který se zahákne šikmo do nosného popruhu. S tímto přídavným popruhem sedí taška centrálně a stabilně na zádech, i když je hodně naložená potravinami. Ultralehká váží pouhých 42g. Objem 5,1 litru a rozměry 28 cm x 34 cm, po složení pouze 10 x 6 x 2 cm.

Hlavní přednosti:

  • Systém pro připevnění ke kolo, např. horní rámové trubce
  • Přídavný šikmý popruh
  • Lze uložit do vestavěného pytle
  • Ramenní popruhy lze nastavit od 1,60 do 2,10 m

Parametry

  • Objem: 5,1 l
  • Hmotnost: 42 g
  • Rozměry: 28 x 34 cm (po složení pouze 10 x 6 x 2 cm)

Instruktážní video

O značce Cyclite

CYCLITE je Německá firma vyrábějící výjimečné bikepackingové brašny, batohy a doplňky, které jsou ultralehké, přesto robustní a 100% odolné vůči povětrnostním vlivům. Každá funkce je speciálně vyvinuta pro potřeby bikepackerů - do nejmenšího detailu.