Craft

Švédská firma Craft stála v sedmdesátých letech minulého století u zrodu funkčního oblékání a cibulového principu vrstvení oblečení. Craft nejprve soustřeďoval svou pozornost hlavně na sjezdové a běžecké lyžování, později přibyla ještě cyklistika a běh, ale produkty značky přinášejí lepší výkony i vyšší komfort prakticky pro všechny sportovce, kteří při výkonu ´vyrábějí´ teplo a tím pádem také pot. Jak říká slogan firmy "Life is sweat", tedy "Život je pot". Funkční oblečení a termoprádlo Craft dnes používá mnoho amatérských i profesionálních sportovců včetně těch největších hvězd. Jmenujme například české reprezentanty Ondřeje Banka (sjezdové lyžování), Lukáše Bauera (běžecké lyžování) nebo Filipa Ospalého (triatlon).


Kategorie značky Craft v naší nabídce


Produkty značky Craft

Více o značce Craft

Švédská firma Craft stála v sedmdesátých letech minulého století u zrodu funkčního oblékání a cibulového principu vrstvení oblečení.

 

Jeho základem je funkční termoprádlo, které odvádí pot, následuje prodyšná zateplovací vrstva, proti vnějším vlivům pak kryje nepromokavá, ovšem opět prodyšná vrstva svrchní. 

 

Craft nejprve soustřeďoval svou pozornost hlavně na sjezdové a běžecké lyžování, později přibyla ještě cyklistika a běh, ale produkty značky přinášejí lepší výkony i vyšší komfort prakticky pro všechny sportovce, kteří při výkonu ´vyrábějí´ teplo a tím pádem také pot. Jak říká slogan firmy  "Life is sweat", tedy "Život je pot".


Oblečení Craft dnes používá mnoho amatérských i profesionálních sportovců včetně těch největších hvězd. Jmenujme například české reprezentanty Ondřeje Banka (sjezdové lyžování), Lukáše Bauera (běžecké lyžování) nebo Filipa Ospalého (triatlon). 

 

Funkční prádlo Craft

V nabídce značky najdeme několik řad funkčního prádla pro různé klimatické podmínky.  Pro cyklistiku je nejvhodnější řada Pro Cool, která má nejlepší parametry odvodu potu, ventilace vzduchu a ochlazování pokožky. Materiál navíc disponuje antibakteriální úpravou. Další řady funkčního prádla jsou určeny pro sporty v zimním období, jde o řady Pro Warm, Pro Zero a Pro Zero Extreme.

 

Vybrat si můžete v oddělení funkční prádlo Craft.

 

Cyklistické dresy

Své know-how v oblasti technologií výroby funkčního oblékání značka využila také při výrobě cyklistických dresů, které nabízejí ty nejlepší užitné vlastnosti, zejména skvělou prodyšnost, ventilační zóny a elasticitu materiálu pro dokonalou svobodu pohybu.

 

O tom, že vynikají i atraktivními designy, se můžete přesvědčit v oddělení cyklistické dresy Craft.

 

Cyklistické kalhoty

U cyklistických kalhot platí to samé, jako u dresů – i zde je použito špičkových materiálů a technologií pro odvod potu a přebytečného tepla od těla, kalhoty jsou bezešvé a mají kvalitní cyklistické vložky. V nabídce Craftu jsou samozřejmě cyklistické kraťasy, tříčtvrteční i dlouhé kalhoty, pánské, dámské i dětské.

 

Každý, kdo si chce užít cyklistiku v pohodlí a tepelné pohodě, nebo naopak podávat špičkové výkony, si určitě vybere v oddělení cyklistické kalhoty Craft.

 

  • Ověřeno zákazníkyOvěřeno zákazníky
  • Kamenné pobočky
  • Doprava od 1990 Kč zdarma
  • 60 dní na vrácení zboží
  • Bezpečná platba kartou
  • Nákup na splátky CetelemNákup na splátky Cetelem