Čistič Peaty's Loamfoam Concentrate Cleaner 5l

Koncentrát ze kterého získáte 25 l profesionálního čistícího prostředku LoamFoam, který dokáže rychle a snadno odstranit veškeré nečistoty z vašeho jízdního kola i bez předchozího opláchnutí vodou. Jeho složení je plně biologicky rozložitelné a šetrné ke všem povrchům a materiálům, včetně brzdových kotoučů a destiček. Díky koncentrovanému balení šetříte použité plasty a místo ve vaší dílně nebo garáži. Více

2 299 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.

Základní informace

Kategorie Čistící prostředky
Značka Peaty’s
Katalogové číslo PLFC5-4

Technické parametry

Sezóna 2024
Velikost uni

Popis produktu

Z jedné litrové lahve koncentrátu LoamFoam získáte celkem 25 l čistícího prostředku LoamFoam, který dokáže rychle a snadno odstranit veškeré nečistoty z vašeho jízdního kola. Máte tak po ruce dostatek čistícího prostředku pro vaše jízdní kolo, ale i nadále dost místa ve vaší dílně nebo garáži. Tento přístup navíc vyžaduje o 80 % méně plastu, než je tomu u nekoncentrované verze.

Jeho složení je plně biologicky rozložitelné a šetrné ke všem povrchům a materiálům, včetně brzdových kotoučů a destiček.

Před použitím není nutné kolo oplachovat! LoamFoam jednoduše naneste na celé kolo, počkejte 3–5 minut a poté jej opláchněte čistou vodou. Pro odstranění velmi odolných nečistot doporučujeme použít jemný kartáč a následně opláchnout studenou vodou.

O značce Peaty’s