Chariot

Známý kanadský výrobce dětských vozíků za kolo. Vozíky Chariot se vyznačují množstvím unikátních technologií a patří k nejlehčím a nejlépe vybaveným na trhu. V naší prodejně tyto vozíky nejenom prodáváme, ale můžete si je vyzkoušet v rámci naší půjčovny vozíků.


Kategorie značky Chariot v naší nabídce


Produkty značky Chariot

Více o značce Chariot

Kanadská firma Chariot se sídlem v Calgary vyrábí asi nejlepší dětské vozíky na trhu již téměř dvě desítky let. Své produkty vyváží do celého světa. Vozíky Chariot vynikají bezpečností, nízkou hmotností, vysokým pohodlím pro dítě a řadou praktických detailů. Po zakoupení doplňkových setů lez s nimi běhat, jezdit na kole, in-line bruslích, běžkách, jezdit v terénu nebo je používat jako kočárek. Vozíčky jsou určeny pro děti od narození do přibližně 4-5 let věku. Vozíky používá také mnoho špičkových sportovců v době, kdy založí rodinu a musí skloubit trénink s rodičovskými povinnostmi. Za všechny jmenujme švédskou olympijskou vítězku a mistryni světa v biatlonu Annu Carin Olofsson-Zidek.

Odpružené dětské vozíky Chariot

Nejprodávanější jsou dvě řady dětských vozíků – Chariot Cougar a CX. Kvalitní odpružení zajišťuje pohodlí pro dítě za jízdy i po nerovnostech v lehčím terénu nebo hrbolaté silnici. Vozík CX má oproti Cougaru bubnovou brzdu, ideální pro použití při in-line bruslení. Vozíky bez problémů díky kompaktním rozměrům projedou standardními dveřmi a jsou k dostání v jedno- či dvoumístném provedení i v různých barevných kombinacích.

Vybírejte v oddělení vozíky Chariot.

Dětské vozíky – příslušenství

K dětským vozíkům existuje mnoho doplňků. Jednak jsou to samotné sety pro použití na jednotlivé sporty, tedy joggingový set pro běh a bruslení, turistický set, nordic walking set, cyklistický set a lyžařský set. Dále lze dokoupit takzvaný miminkovník, tedy speciální sedačku pro dítě do 12 měsíců, k dispozici jsou obaly na vozíky a další vybavení.

Prodejna Chariot a testovací centrum s půjčovnou

V případě vašeho zájmu o vozíky Chariot nás neváhejte navštívit u nás v prodejně, kde vám naše kvalifikovaná obsluha ráda vozíky ukáže, vše vám vysvětlí a dokonce si budete vozík moci i vyzkoušet před prodejnou. Nabízíme i klasické zapůjčení vozíku třeba na víkend  v rámci naší půjčovny dětských vozíků.

  • Ověřeno zákazníkyOvěřeno zákazníky
  • Kamenné pobočky
  • Doprava od 1900 Kč zdarma
  • 60 dní na vrácení zboží
  • Bezpečná platba kartou
  • Nákup na splátky CetelemNákup na splátky Cetelem