THULE Chariot

Původně Kanadskou znažku Chariot koupil v roce 2013 známý Švédský výrobce střešních nosičů a boxů. Vozíky Thule Chariot se vyznačují množstvím unikátních technologií a patří k nejlehčím a nejlépe vybaveným na trhu. V naší prodejně tyto vozíky nejenom prodáváme, ale můžete si je vyzkoušet v rámci naší půjčovny vozíků.


Kategorie značky THULE Chariot v naší nabídce


Produkty značky THULE Chariot

Více o značce THULE Chariot

Dětské vozíky Thule Chariot

Původně Kanadskou znažku Chariot koupil v roce 2013 známý Švédský výrobce střešních nosičů a boxů. Vozíky Thule Chariot vynikají bezpečností, nízkou hmotností, vysokým pohodlím pro dítě a řadou praktických detailů.

Díky doplňkovým setům lez s nimi běhat, jezdit na kole, in-line bruslích, běžkách, jezdit v terénu nebo je používat jako kočárek. 

Vozíčky jsou určeny pro děti od narození do přibližně 4-5 let věku. Vozíky používá také mnoho špičkových sportovců v době, kdy založí rodinu a musí skloubit trénink s rodičovskými povinnostmi.

Vybírejte v oddělení vozíky Thule Chariot.


Dětské vozíky – příslušenství

K dětským vozíkům existuje mnoho doplňků. Jednak jsou to samotné sety pro použití na jednotlivé sporty, tedy joggingový set pro běh a bruslení, turistický set, nordic walking set, cyklistický set a lyžařský set. Dále lze dokoupit takzvaný miminkovník, tedy speciální sedačku pro dítě do 12 měsíců, k dispozici jsou obaly na vozíky a další vybavení.

Prodejna a testovací centrum s půjčovnou

V případě vašeho zájmu o vozíky Thule Chariot nás neváhejte navštívit u nás v prodejně, kde vám naše kvalifikovaná obsluha ráda vozíky ukáže, vše vám vysvětlí a dokonce si budete vozík moci i vyzkoušet před prodejnou. Nabízíme i klasické zapůjčení vozíku třeba na víkend  v rámci naší půjčovny dětských vozíků.

  • Ověřeno zákazníkyOvěřeno zákazníky
  • Kamenné pobočkyKamenné pobočky
  • Doprava od 1990 zdarmaDoprava od 1990 zdarma
  • 60 dní na vrácení zboží60 dní na vrácení zboží
  • Udržitelný e-shopUdržitelný e-shop