Čepice Pas Normal Studios Off-Race Beanie - Aubergine

Klasická čepice pro chladnější dny vyrobená výhradně z extra jemných merino vláken s jednoduchým celoplošným žebrovaným úpletem. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základné informácie

Kategorie Čepice
Určení pánské
Značka Pas Normal Studios
Katalógové číslo NC2566HA-1533

Technické parametre

Velikost oblečení uni
Sezóna 2022/23

Popis produktu

Klasická čepice pro chladnější dny roku s jednoduchým tkaným štítkem Pas Normal Studios. Čepice je k dispozici v různých sezónních barvách, má ohrnutý okraj a novou tkanou nášivku značky PNS. Čepice je vyrobena výhradně z extra jemných merino vláken s jednoduchým celoplošným žebrovaným úpletem a poskytuje výjimečné izolační vlastnosti, vytváří na hlavě mikroklima, které působí proti měnícím se klimatickým podmínkám a udržuje vás v pohodlí.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Žebrovaný úplet
  • Štítek Pas Normal Studios
  • Materiál: 100% Merino vlna

O značke Pas Normal Studios

Značka cyklistického oblečení Pas Normal Studio založena v roku 2014 v Dánsku. Koncept Pas Normal Studio vyniká dokonalým zpracováním, materiály a klade maximální důraz na dnešní estetiku a módní trendy. Prostřednictvím inovativních návrhů, kolaborací s umělci a výrobních metod, vznikají propracované a designové kolekce, které definují současnou kulturu. 

Cyklistické dresy značky Pas Normal Studio jsou jak odolné, tak svým výkonem a střihem nekompromisně obstojí na profesionální úrovni. PNS sídlící v Kodani můžeme najít po celé Evropě, částech Asie a Severní Ameriky.