Celoodpružené horské kolo Trek Top Fuel 9.8 SL - Matte Carbon Smoke

AKCE - k tomuto kolu doplňky v hodnotě 6000 Kč ZDARMA viz. níže. Top Fuel 9.8 SL je celoodpružené XC horské kolo pro jezdce, kteří chtějí výhody lehkého kola. Rám z OCLV karbonu pro horská kola, karbonová kola Bontrager, zdvih odpružení 100 mm od RockShoxu, řazení Sram GX Eagle a lehké a výkonné díly jsou ideální pro seriózní XC jezdce, kteří chtějí lehký a odolný stroj zaručující rychlost a výkon při závodech. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie XC, maraton kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 23642-A

Technické parametry

Barva rámu šedá
Velikost kola 15.5, 17.5, 19.5, 18.5, 21.5
Průměr kol 29
Konstrukce Celoodpružené
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Top Fuel
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 1x12
Rám Hlavní karbonový rám a sedlové vzpěry OCLV Mountain, slitinové řetězové vzpěry, ABP, plovoucí uchycení tlumiče Full Floater, EVO link, kónická hlavová trubka, Mino Link, MicroTruss, vnitřní vedení lanek Control Freak, ochrana Carbon Armor, PF92, Boost148 a geometrie G2 u kol 29", zdvih 100 mm
Vidlice RockShox SID RL, pružinové tlumení DebonAir, tlumení Motion Control, zamykání z řidítek TwistLoc, kónický sloupek, geometrie G2 s offsetem 51 mm u kol 29", Boost110, zdvih 100 mm
Tlumič Fox Performance Float DPS, tlumení se 2 polohami, optimalizováno v Trek Suspension Lab, 6,5x1,5"
Přední kolo Karbonová kola Bontrager Kovee Elite 30 umožňující použití bezdušového kitu, 54T Rapid Drive, přední Boost110, včetně pásků, ventily se prodávají zvlášť
Zadní kolo Karbonová kola Bontrager Kovee Elite 30 umožňující použití bezdušového kitu, 54T Rapid Drive, zadní Boost148 (15,5: 142x12 zadní), včetně pásků, ventily se prodávají zvlášť
Přední plášť Bontrager XR2 Team Issue umožňující použití bezdušového kitu, 120 tpi, aramidová ochrana, 29x2,20"
Zadní plášť Bontrager XR2 Team Issue umožňující použití bezdušového kitu, 120 tpi, aramidová ochrana, 29x2,20"
Kliky Truvativ Stylo Carbon Eagle Dub
Převodníky 32T
Střed SRAM DUB Press Fit, 92 mm
Řazení SRAM GX Eagle, 12 rychlostí
Přehazovačka SRAM GX Eagle
Kazeta SRAM XG-1275 Eagle, 10-50, 12 rychlostí
Přední brzda Hydraulická disková verze Shimano Deore XT M8000
Zadní brzda Hydraulická disková verze Shimano Deore XT M8000
Řídítka Bontrager Race X Lite, karbon OCLV, 31,8 mm, prohnutí 5 mm, šířka 720 mm
Představec Bontrager Pro, 31,8 mm, 7 stupňů
Sedlo Bontrager Montrose Elite, titanové lyžiny
Sedlovka Bontrager Pro, karbon OCLV, 31,6 mm, offset 0 mm
Pedály bez pedálů

Popis produktu

AKCE - do 30.6.2019 k tomuto kolu doplňky v hodnotě 6000 Kč ZDARMA více informací naleznete zde.

Top Fuel 9.8 SL je celoodpružené XC horské kolo pro jezdce, kteří chtějí výhody lehkého kola. Rám z OCLV karbonu pro horská kola, karbonová kola Bontrager, zdvih odpružení 100 mm a lehké a výkonné díly jsou ideální pro seriózní XC jezdce, kteří chtějí lehký a odolný stroj zaručující rychlost a výkon při závodech.

Je pro vás vhodné, pokud…
Nechcete traily pouze projíždět, chcete jimi proletět. Proto hledáte kolo, které s vámi bude držet krok při závodech i na singletrackových maratonech. Oceňujete výhodu, kterou poskytuje karbon, a chcete superrychlé kolo se závodními komponenty a odpružením.

Získáte toto vybavení
Rám z karbonu OCLV pro horská kola, řazení SRAM GX Eagle 1x12 s aktualizovanou karbonovou klikou Truvativ Stylo, široká karbonová kola Bontrager Kovee Elite 30 s nábojem Rapid Drive s 54 zuby pro rychlou aktivaci, vidlicí RockShox SID RL se 100mm předním a zadním odpružením, tlumič FOX, dvojí zamykání odpružení TwistLoc z řídítek a karbonová řídítka a sedlovka.

Na závěr
Lehké, rychlé a účinné. Karbonový rám, karbonové díly a naše účinné XC odpružení činí z Top Fuel 9.8 SL ideální volbu pro jezdce, kteří chtějí nesmírně rychlý stroj, jenž hravě zvládne krosové závody a maratony.

Proč si je zamilujete
Tento stroj má v krvi velkou rychlost, kterou garantují vysokovýkonné díly.
TwistLoc zamyká přední i zadní tlumič současně jednoduchým pohybem uchopení a přeřazení pro výšlapy a sprinty.
Širší ráfky Kovee Elite 30 poskytují větší podporu, proto můžete mít v pláštích nižší tlak pro vyšší trakci.
Vyberte si podle vlastních představ: zcela individualizovaný výběr v rámci Project One.

Technologie a funkce:

  • Karbon OCLV Mountain Carbon - Toto speciální karbonové vlákno určené pro horská kola Trek je nesmírně tuhé. Vyznačuje se unikátním složením materiálů a postupy vrstvení, jakož i pokročilými výrobními postupy značky Trek a přísnějším testováním.

  • ABP - Naše patentovaná technologie Active Braking Pivot umožňuje odpružení pracovat nezávisle bez ohledu na to, zda šlapete na brzdy či nikoli. Hladké a řízené odpružení, které vždy funguje dokonale.

  • Nastavitelná geometrie Mino Link - Jednoduchým otočením matice lze doladit úhel hlavové trubky o 1/2 ° a výšku středového složení o 10 mm. Otočte systém Mono Link a vyberte si mezi nastavením s položenější hlavou a nižší výškou středového složení či postavenější hlavou a vyšším středovým složením. K dispozici pouze u značky Trek.

  • Vedení kabeláže Control Freak - Nejlehčí, nejtišší a nejuniverzálnější systém kabeláže, který umožňuje vést - jakoukoli kombinaci lanek, ať řadicích, brzdových, zamykacích či v sedlovce, přímo uvnitř rámu pro elegantnější vzhled.

  • Dvojí zamykání z řidítek TwistLoc - TwistLoc zamyká přední i zadní tlumič současně jednoduchým pohybem uchopení a přeřazení. A navíc nechává prostor pro páčku teleskopické sedlovky.

  • Koncept Smart Wheel Size - Správná velikost kol v kombinaci se správnou velikostí rámu zaručuje ideální kombinaci odezvy a ovladatelnosti

  • Geometrie G2 - Pokročilá geometrie rámu a vidlice s offsetem propůjčují našim 29 přesné ovládání při nízkých rychlostech bez ohrožení stability při vysokých rychlostech. Nazýváme ji geometrie G2 a právě díky ní jsou naše 29 ovladatelnější než jiné značky.

Tabulka velikostí

O značce TREK