Celoodpružené horské kolo Trek Top Fuel 8 - Matte Trek Black

AKCE - k tomuto kolu doplňky v hodnotě 6000 Kč ZDARMA viz. níže. Top Fuel 8 je velmi výkonné, celoodpružené XC horské kolo. Vyznačuje se rychlostí a účinností na drsném singletracku a v XC závodech. Lehký hliníkový rám Alpha, odpružení Rock Shox, řazení 1x12 a kola připravená na použití bezdušových plášťů jsou ideální volbou pro nové závodníky, rychlé bikery na singletracku a každého, kdo chce rychle jezdit na trailu a přitom neutratit hromadu peněz. Více

71 990 Kč
  • Již již 20. 08. 2019 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.

Základní informace

Kategorie XC, maraton kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 23639-A

Technické parametry

Barva rámu černá
Velikost kola 15.5, 17.5, 19.5, 18.5, 21.5
Průměr kol 29
Konstrukce Celoodpružené
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Top Fuel
Pokročilost jezdce Závodní, Sportovní
Materiál rámu hliník
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 1x12
Rám Hliník Alpha Platinum, ABP, plovoucí uchycení tlumiče, EVO link, kónická hlavová trubka, Mino Link, MicroTruss, vnitřní vedení lanek v přesmykači, přehazovačce a sedlovce, chránič dolní rámové trubky, PF92, Boost148, geometrie G2 u kol 29", zdvih 100 mm
Vidlice RockShox Recon RL, odpružení Solo Air, tlumení Motion Control, zamykání z řídítek TwistLoc, kónický sloupek, Boost110, geometrie G2 s offsetem 51 mm u kol 29", zdvih 100 mm
Tlumič Fox Performance Float DPS, tlumení se 2 polohami, optimalizováno v Trek Suspension Lab, 6,5x1,5"
Přední kolo Bontrager Kovee Comp 23 umožňující použití bezdušových plášťů, Boost110, včetně pásků na bezdušové pláště, ventily se prodávají zvlášť
Zadní kolo Bontrager Kovee Comp 23 umožňující použití bezdušových plášťů, Boost110, včetně pásků na bezdušové pláště, ventily se prodávají zvlášť
Přední plášť Bontrager XR2 Team Issue umožňující použití bezdušového kitu, 120 tpi, aramidová ochrana, 29x2,20"
Zadní plášť Bontrager XR2 Team Issue umožňující použití bezdušového kitu, 120 tpi, aramidová ochrana, 29x2,20"
Kliky SRAM NX Eagle DUB
Převodníky 32T pro přímou montáž
Střed SRAM DUB Press Fit, 92 mm
Řazení SRAM NX Eagle, 12 rychlostí
Přehazovačka SRAM NX Eagle
Kazeta SRAM XG-1230 Eagle, 11-50, 12 rychlostí
Přední brzda Hydraulická disková verze Shimano MT500
Zadní brzda Hydraulická disková verze Shimano MT500
Řídítka Slitina Bontrager, 31,8 mm, prohnutí 5 mm, šířka 720 mm
Představec Bontrager Elite, 31,8 mm, 7 stupňů
Sedlo Bontrager Montrose Comp
Sedlovka Bontrager Rhythm Elite, 31,6 mm, offset 0 mm
Pedály bez pedálů

Popis produktu

AKCE - do 12.8.2019 k tomuto kolu doplňky v hodnotě 6000 Kč ZDARMA více informací naleznete zde.

Top Fuel 8 je velmi výkonné, celoodpružené krosové horské kolo. Vyznačuje se rychlostí a účinností na drsném singletracku a v XC závodech. Lehký hliníkový rám Alpha, řazení 1x12 a kola připravená na použití bezdušových plášťů jsou ideální volbou pro nové závodníky, rychlé bikery na singletracku a každého, kdo chce rychle jezdit na trailu a přitom neutratit hromadu peněz.

Je pro vás vhodné, pokud…
S jízdou XC teprve začínáte a chcete rychlost a účinnost celoodpruženého kola. Nebo si chcete zvýšit výkon oproti svému hardtailu a hodláte získat skvělé kolo za parádní cenu.

Získáte toto vybavení
Lehký hliníkový rám Alpha Platinum, 100mm vidlice RockShox Recon RL a dvojí zamykání z řidítek TwistLoc. Dále řazení SRAM NX Eagle 1x12, hydraulické diskové brzdy MT500, Boost148/110 a kola Bontrager Kovee Comp 23 umožňující použití bezdušových plášťů.

Na závěr
Top Fuel 8 je výkonné celoodpružené XC kolo za skvělou cenu. Lehký hliníkový rám, výborná sada odpružení a solidní komponenty tvoří rychlý stroj, kterému se nic za tuto cenu nevyrovná.

Proč si je zamilujete
Top Fuel 8 vás dostane do světa rychlého XC ježdění a závodění za výhodnou cenu.
Není však jen rychlé, je i schopné: Top Fuel 8 je parádní na závody a rovněž je to lehký stroj na traily v drsnějším terénu.
TwistLoc zamyká přední i zadní tlumič současně jednoduchým pohybem uchopení a přeřazení pro výšlapy a sprinty.
Vnitřní vedení kabeláže umožňuje upgrady jako např. teleskopickou sedlovku.

Technologie a funkce:

  • Alpha Platinum Aluminum - Náš prvotřídní lehký hliník je extrudovaný, odlehčený v několika bodech a hydroformovaný do propracovaných trubek pro maximální tuhost a minimální hmotnost.

  • ABP - Naše patentovaná technologie Active Braking Pivot umožňuje odpružení pracovat nezávisle bez ohledu na to, zda šlapete na brzdy či nikoli. Hladké a řízené odpružení, které vždy funguje dokonale.

  • Nastavitelná geometrie Mino Link - Jednoduchým otočením matice lze doladit úhel hlavové trubky o 1/2 ° a výšku středového složení o 10 mm. Otočte systém Mono Link a vyberte si mezi nastavením s položenější hlavou a nižší výškou středového složení či postavenější hlavou a vyšším středovým složením. K dispozici pouze u značky Trek.

  • Vedení kabeláže Control Freak - Nejlehčí, nejtišší a nejuniverzálnější systém kabeláže, který umožňuje vést - jakoukoli kombinaci lanek, ať řadicích, brzdových, zamykacích či v sedlovce, přímo uvnitř rámu pro elegantnější vzhled.

  • Dvojí zamykání z řidítek TwistLoc - TwistLoc zamyká přední i zadní tlumič současně jednoduchým pohybem uchopení a přeřazení. A navíc nechává prostor pro páčku teleskopické sedlovky.

  • Koncept Smart Wheel Size - Správná velikost kol v kombinaci se správnou velikostí rámu zaručuje ideální kombinaci odezvy a ovladatelnosti

  • Geometrie G2 - Pokročilá geometrie rámu a vidlice s offsetem propůjčují našim 29 přesné ovládání při nízkých rychlostech bez ohrožení stability při vysokých rychlostech. Nazýváme ji geometrie G2 a právě díky ní jsou naše 29 ovladatelnější než jiné značky.

Tabulka velikostí

O značce TREK