Celoodpružené horské kolo Trek Supercaliber 9.8 XT Project One

Supercaliber 9.8 XT Project One hravě zvládá cross-country závody, včetně těch nejnáročnějších v rámci světového poháru. Ultralehký celo-karbonový OCLV rám pro horská kola s 60mm zdvihem, 100mm vidlice Fox Performance 32 a lehký tlumič IsoStrut FOX Performance značky Trek výlučně navržený pro kola Supercaliber. Pohon Shimano XT 1x12 a karbonová kola Bontrager. Integrované řidítka s představcem Bontrager RSL. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie XC, maraton kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 1140861

Technické parametry

Velikost kola L
Sezóna 2022

Popis produktu

Supercaliber 9.8 XT Project One hravě zvládá cross-country závody, včetně těch nejnáročnějších v rámci světového poháru. Ultralehký celo-karbonový OCLV rám pro horská kola s 60mm zdvihem, 100mm vidlice Fox Performance 32 a lehký tlumič IsoStrut FOX Performance značky Trek výlučně navržený pro kola Supercaliber. Pohon Shimano XT 1x12 a karbonová kola Bontrager. Integrované řidítka s představcem Bontrager RSL.

Všechny prvky tohoto kola jsou navrženy pro rychlost, od účinného tlumiče IsoStrut po hmotnost snižující sedlové vzpěry bez čepů, které tlumí vibrace trailu. Tento parádní XC stroj doplňují lehké komponenty.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Supercaliber je kolo do světového poháru. Je rychlé, hravě si poradí s technicky náročnými pasážemi a je skoro stejně lehké jako hardtaily.
  • Náš exkluzivní prvek IsoStrut s nastavitelným odpružením se postará a hladkou jízdu a efektivní přenos síly.
  • Sedlové vzpěry bez čepů snižují hmotnost a aktivním ohybem pomáhají minimalizovat vibrace.
  • Sada Shimano XT se stará o hladké a přesné řazení, o páčku stačí jen lehce zavadit.
  • Širší ráfky Kovee Pro 30 poskytují plášťům větší oporu, takže v nich můžete mít nižší tlak, což znamená lepší přilnavost.
  • Integrované řidítka s představcem Bontrager RSL.
  • Speciální design Project One

O značce TREK