Celoodpružené horské kolo Trek Session 9.9 29 - Matte Carbon Smoke

Session 9.9 je naše nejvýkonnější sjezdové horské kolo. Má jediný cíl: co možná nejrychleji zvládnout všechny sjezdy. Kombinuje v sobě osvědčené díly Shimano Saint s naším prvotřídním rámem z karbonu OCLV pro horská kola a odpružením FOX Factory s velmi rychlými koly 29”. Na tomto kole jezdí i DH profesionálové, zvolila ho i světová šampionka Rachel Athertonová. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie DH, sjezdová kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 24584-A

Technické parametry

Barva rámu šedá
Velikost kola S, M, L, XL
Průměr kol 29
Konstrukce Celoodpružené
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Session
Pokročilost jezdce Sportovní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 1x10
Rám Hlavní karbonový rám a vzpěry OCLV Mountain, ABP, hořčíkový EVO Link, kónická hlavová trubka, Mino Link, integrovaná ochrana rámu, vnitřní vedení lanek Control Freak, ochrana Carbon Armor, úchyt ISCG, zdvih 190 mm
Vidlice Fox Factory 40 FIT Grip2, vzduchové odpružení, povrchová vrstva Kashima, vysokorychlostní /nízkorychlostní komprese, pevná osa Boost 110x20, zdvih 190 mm
Tlumič Fox Factory Float X2, nastavitelný odskok pro vysokou/nízkou rychlost, nastavitelná vysokorychlostní /nízkorychlostní komprese, optimalizováno v Trek Suspension Lab, 225x70 mm
Přední kolo Bontrager Line DH 30 umožňuje použití bezdušových plášťů, Boost 110x20
Zadní kolo Bontrager Line DH 30 umožňuje použití bezdušových plášťů, Boost 157x12
Přední plášť Bontrager G5 Team Issue, drátová patka, 29x2,50"
Zadní plášť Bontrager G5 Team Issue, drátová patka, 29x2,50"
Kliky Shimano Saint M825
Převodníky 36T s karbonovým vodítkem řetězu MRP G4
Střed Shimano SM-BB80, 83 mm
Řazení Shimano Saint, 10 rychlostí
Přehazovačka Shimano Saint M820, Shadow Plus
Kazeta Shimano CS-5700, 11-25, 10 rychlostí
Přední brzda Hydraulická disková verze Shimano Saint M820
Zadní brzda Hydraulická disková verze Shimano Saint M820
Řídítka Bontrager Line Pro, karbon OCLV, 35 mm, prohnutí 27,5 mm, šířka 780mm
Gripy Bontrager XR Trail Elite, slitinové zamykání
Představec Bontrager Line Pro, pro přímou montáž, objímka 35 mm, délka 50mm
Sedlo Bontrager Arvada, austenitové lyžiny
Sedlovka Bontrager Rhythm Elite, 31,6 mm, offset 0 mm
Pedály Wellgo MG-1, magnéziová konstrukce, osa Cro-Mo, vyměnitelné

Popis produktu

Session 9.9 je nejvýkonnější sjezdové horské kolo. Má jediný cíl: co možná nejrychleji zvládnout všechny sjezdy. Kombinuje v sobě osvědčené díly Shimano Saint s naším prvotřídním rámem z karbonu OCLV pro horská kola a odpružením FOX Factory s velmi rychlými koly 29”. Na tomto kole jezdí i DH profesionálové, zvolila ho i světová šampionka Rachel Athertonová.

Je pro vás vhodné, pokud…
Chcete naše nejrychlejší sjezdové kolo. Toužíte po rychlých 29palcových kolech a stabilním sjezdovém rámu. Vyhledáváte nejrychlejší trasy a největší skoky. Rádi si své kolo přizpůsobíte. Chcete možnost doladit si odpružení. Chcete, aby vám kolo padlo a nabídlo nekompromisní ovladatelnost.

Získáte toto vybavení
Rám z OCLV karbonu pro horská kola, seřiditelné přední a zadní 190mm vzduchové tlumiče FOX Factory, kola Bontrager Line DT, osvědčené řazení a brzdy Shimano Saint. Jedná se o vysokovýkonné DH závodní kolo, které si můžete upravit pro nejrychlejší sjezdy pomocí Mino Link a nastavitelného hlavového složení s pevným úhlem.

Na závěr
Nejlepší rám, nejlepší odpružení, nejlepší komponenty, rychlá 29palcová kola. Jediná volba pro skutečně odhodlané DH jezdce. Session 9.9 je nejrychlejší kolo na horách, a to i když představují zastávku na okruhu světového poháru.

Proč si je zamilujete
Je to přesný a silný stroj, který vám dodá sebedůvěru pro rychlé sjezdy a zvládnutí těch nenáročnějších tras.
Nejrychlejší sjezdy vyžadují nejpřesnější seřízení: vzduchové tlumiče a vidlice na kole Session 9.9 jsou nastavitelné a snadno upravitelné pro různé trasy.
Mino Link a spojení nastavitelného hlavového složení s pevným úhlem umožňuje seřídit geometrii na požadované ovládání.

Technologie a funkce:

  • Karbon OCLV Mountain Carbon - Toto speciální karbonové vlákno určené pro horská kola Trek je nesmírně tuhé. Vyznačuje se unikátním složením materiálů a postupy vrstvení, jakož i pokročilými výrobními postupy značky Trek a přísnějším testováním.

  • ABP - Naše patentovaná technologie Active Braking Pivot umožňuje odpružení pracovat nezávisle bez ohledu na to, zda šlapete na brzdy či nikoli. Hladké a řízené odpružení, které vždy funguje dokonale.

  • Nastavitelná geometrie Mino Link - Jednoduchým otočením matice lze doladit úhel hlavové trubky o 1/2 ° a výšku středového složení o 10 mm. Otočte systém Mono Link a vyberte si mezi nastavením s položenější hlavou a nižší výškou středového složení či postavenější hlavou a vyšším středovým složením. K dispozici pouze u značky Trek.

  • Vedení kabeláže Control Freak - Nejlehčí, nejtišší a nejuniverzálnější systém kabeláže, který umožňuje vést - jakoukoli kombinaci lanek, ať řadicích, brzdových, zamykacích či v sedlovce, přímo uvnitř rámu pro elegantnější vzhled.

  • Integrovaná ochrana rámu - Integrované chrániče chrání horní rámovou trubku před působením sloupku vidlice s dvojitou korunkou a dolní rámovou trubku před poškozením od povrchu trailů. Chránič dolní rámové trubky lze sejmout, což jezdci umožní snížit hmotnost o několik gramů, což je důležité zejména při závodech. Případně lze chránič vyměnit.

Tabulka velikostí

O značce TREK