Celoodpružené horské kolo Trek Session 8 27.5 - Matte Slate

AKCE - k tomuto kolu doplňky v hodnotě 6000 Kč ZDARMA viz. níže. Session 8 je DH kolem s geometrií pro jízdu v bikeparku, které doslova září. Jeho základem je pevný hliníkový rám, 200mm/210mm přední a zadní odpružení RockShox a sada dílů SRAM GX DH, které obstojí i na těch nejnáročnějších trasách. Více

101 990 Kč
  • Již již 26. 08. 2019 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.

Základní informace

Kategorie DH, sjezdová kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 24507-A

Technické parametry

Barva rámu šedá
Velikost kola S, M, L, XL
Průměr kol 650b / 27,5
Konstrukce Celoodpružené
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Session
Pokročilost jezdce Sportovní
Materiál rámu hliník
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 1x7
Rám Hliník Alpha Platinum, ABP, plovoucí uchycení tlumiče, EVO Link, kónická hlavová trubka, Mino Link, integrovaná ochrana rámu, interní vedení lanek, MicroTruss, chránič dolní rámové trubky, úchyt ISCG, zdvih 210 mm
Vidlice RockShox BoXXer RC Air, nízkorychlostní komprese, interní nastavení tuhosti, Motion Control IS, 20mm Maxle DH, zdvih 200 mm
Tlumič Fox Performance VAN, externě nastavitelný odskok a nízkorychlostní komprese, (pružina: S 400 lb / M 450 lb / L 500 lb / XL 500 lb), optimalizováno v Trek Suspension Lab, 8,75x2,75"
Přední kolo Bontrager Line DH 30 umožňuje použití bezdušových plášťů, Boost 110x20
Zadní kolo Bontrager Line DH 30 umožňuje použití bezdušových plášťů, Boost 157x12
Přední plášť Bontrager G4 Team Issue, 27,5x2,35"
Zadní plášť Bontrager G4 Team Issue, 27,5x2,35"
Kliky Truvativ Descendant
Převodníky 36T s chráničem řetězu MRP G4
Střed SRAM GXP TM, 83 mm
Řazení SRAM GX DH, 7 rychlostí
Přehazovačka SRAM GX DHrin
Kazeta SRAM PG-720, 11-25, 7 rychlostí
Přední brzda Hydraulické diskové brzdy SRAM Guide R
Zadní brzda Hydraulické diskové brzdy SRAM Guide R
Řídítka Bontrager Line, 35 mm, prohnutí 27,5 mm, šířka 780 mm
Gripy Bontrager XR Trail Elite, slitinové zamykání
Představec Bontrager Line Pro, pro přímou montáž, objímka 35 mm, délka 50mm
Sedlo Bontrager Arvada, duté lyžiny Chromoly
Sedlovka Bontrager Rhythm Elite, 31,6 mm, offset 0 mm
Pedály Wellgo BO-87B, slitinová konstrukce, osa Cro-Mo, vyměnitelné

Popis produktu

AKCE - do 12.8.2019 k tomuto kolu doplňky v hodnotě 6000 Kč ZDARMA více informací naleznete zde.

Session 8 je horským DH kolem s geometrií pro jízdu v bikeparku, které doslova září. Jeho základem je pevný hliníkový rám, 200mm/210mm přední a zadní odpružení RockShox a sada dílů SRAM GX DH, které obstojí i na těch nejnáročnějších trasách.

Je pro vás vhodné, pokud…
Na vleku a v bikeparku jste jako doma. Hledáte hravé, univerzální, odolné DH kolo s osvědčeným výkonem a geometrií pro jízdu v bikeparku a chcete za své peníze hodně vybavení.

Získáte toto vybavení
Hliníkový rám Alpha Platinum, 200mm/210mm přední a zadní odpružení s nastavitelnou vzduchovou vidlicí, kola Bontrager Line DT, brzdy SRAM Guide R a 7rychlostní řazení SRAM GX pro DH. Závody, sjezdy, jízda. Tohle kolo zvládne všechno.

Na závěr
Rychlé, odolné, hbité a stabilní. Session 8 hravě zvládne i ty nejhrbolatější traily, největší skoky a nejnáročnější sjezdy. Je to univerzální DH kolo zvyšující jistotu s nejlepšími DH díly a geometrií ideální pro jízdu v bikeparku.

Proč si je zamilujete
Session 8 je jako monster truck: zvládá každou nerovnost, zvyšuje sebevědomí při jízdě na náročnějších trailech a zachrání vás, když se pustíte nesprávným směrem.
Odpružení RockShox a rám ABP vám nabízejí ovladatelnost.
Odolné 7rychlostní řazení pro DH kola je jednoduché, takže je třeba soustředit se jen na parádní sjezd.

Technologie a funkce:

  • Alpha Platinum Aluminum - Náš prvotřídní lehký hliník je extrudovaný, odlehčený v několika bodech a hydroformovaný do propracovaných trubek pro maximální tuhost a minimální hmotnost.

  • ABP - Naše patentovaná technologie Active Braking Pivot umožňuje odpružení pracovat nezávisle bez ohledu na to, zda šlapete na brzdy či nikoli. Hladké a řízené odpružení, které vždy funguje dokonale.

  • Nastavitelná geometrie Mino Link - Jednoduchým otočením matice lze doladit úhel hlavové trubky o 1/2 ° a výšku středového složení o 10 mm. Otočte systém Mono Link a vyberte si mezi nastavením s položenější hlavou a nižší výškou středového složení či postavenější hlavou a vyšším středovým složením. K dispozici pouze u značky Trek.

  • Vedení kabeláže Control Freak - Nejlehčí, nejtišší a nejuniverzálnější systém kabeláže, který umožňuje vést - jakoukoli kombinaci lanek, ať řadicích, brzdových, zamykacích či v sedlovce, přímo uvnitř rámu pro elegantnější vzhled.

  • Integrovaná ochrana rámu - Integrované chrániče chrání horní rámovou trubku před působením sloupku vidlice s dvojitou korunkou a dolní rámovou trubku před poškozením od povrchu trailů. Chránič dolní rámové trubky lze sejmout, což jezdci umožní snížit hmotnost o několik gramů, což je důležité zejména při závodech. Případně lze chránič vyměnit.

Tabulka velikostí

O značce TREK