Celoodpružené horské kolo Trek Remedy 9.9 - Matte Dnister Black/Gloss Black

AKCE - k tomuto kolu doplňky v hodnotě 6000 Kč ZDARMA viz. níže. Remedy 9.9 je nejluxusnějším modelem v této allmountain řadě. Nabízí celokarbonový rám OCLV pro horská kola, vidlici FOX Factory, tlumič RE:aktiv s osou Thru Shaft exkluzivně od firmy Trek, karbonová kola Bontrager a řazení SRAM X01 pro vysoký výkon a rychlou a spolehlivou jízdu na drsném a technickém terénu. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Trail, all mountain kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 24506-A

Technické parametry

Barva rámu černá
Velikost kola 15.5, 17.5, 19.5, 18.5, 21.5
Průměr kol 650b / 27,5
Konstrukce Celoodpružené
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Remedy
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 1x12
Rám Hlavní rám a vzpěry z karbonu OCLV Mountain, ABP, Boost148, ochrana proti protočení řidítek Knock Block, EVO link, kónická hlavová trubka, Mino Link, vnitřní vedení lanek Control Freak, ochrana dolní rámové trubky, ISCG 05, zdvih 150 mm
Vidlice Fox Factory 36 Float, tlumič GRIP2, kónický sloupek, Boost110, zdvih 160 mm
Tlumič RockShox Deluxe RT3, tlumení s hřídelí Thru Shaft se 3 polohami RE:aktiv, optimalizováno v Trek Suspension Lab, 230x57,5 mm
Přední kolo Bontrager Line Carbon 30 umožňující použití bezdušových plášťů, 54T Rapid Drive, Boost110, včetně pásků na bezdušové pláště, ventily se prodávají zvlášť.
Zadní kolo Bontrager Line Carbon 30 umožňující použití bezdušových plášťů, 54T Rapid Drive, Boost148, včetně pásků na bezdušové pláště, ventily se prodávají zvlášť.
Přední plášť Bontrager SE4 Team Issue umožňující použití bezdušového kitu, vysoce odolné bočnice, aramidová ochrana
Zadní plášť Bontrager SE4 Team Issue umožňující použití bezdušového kitu, vysoce odolné bočnice, aramidová ochrana
Kliky SRAM X01 Eagle DUB
Převodníky 32T pro přímou montáž
Střed SRAM DUB Press Fit, 92 mm
Řazení SRAM X01 Eagle, 12 rychlostí
Přehazovačka SRAM X01 Eagle
Kazeta SRAM XG-1275 Eagle, 10-50, 12 rychlostí
Přední brzda Hydraulická disková 4pístová verze Shimano Deore XT M8020
Zadní brzda Hydraulická disková 4pístová verze Shimano Deore XT M8020
Řídítka Bontrager Line Pro, karbon OCLV, 35 mm, prohnutí 27,5 mm, šířka 780mm
Gripy Bontrager XR Trail Elite, slitinové zamykání
Představec Bontrager Line Pro, Knock Block, objímka 35 mm, 0 stupňů
Sedlo Bontrager Arvada, austenitové lyžiny
Sedlovka Bontrager Line, vnitřní vedení lanek, 31,6 mm, 15,5: 100 mm, 17,5 a 18,5: 125 mm, 19,5 a 21,5: 150 mm
Pedály bez pedálů

Popis produktu

AKCE - do 12.8.2019 k tomuto kolu doplňky v hodnotě 6000 Kč ZDARMA více informací naleznete zde.

Remedy 9.9 je nejluxusnějším modelem v této řadě. Nabízí celokarbonový rám OCLV Mountain pro horská kola, vidlici FOX Factory, tlumič RE:aktiv s hřídelí Thru Shaft exkluzivně od firmy Trek, karbonová kola Bontrager a řazení SRAM X01 pro vysoký výkon a rychlou a spolehlivou jízdu na drsném a technickém terénu.

Je pro vás vhodné, pokud…
Chcete investovat do nejlepšího trailového kola a zejména do dílů, které nejvíce ovlivňují kvalitu jízdy. Remedy 9.9 má celokarbonový rám, karbonová kola a špičkové odpružení. Je sestaveno z vysoce kvalitních a cenově dostupných komponentů SRAM X01, aby vám zůstaly finance na zábavu po jízdě.

Získáte toto vybavení
Celokarbonový rám OCLV Mountain pro horská kola, 160mm vidlice FOX Factory 36 Float a zadní tlumič RE:aktiv se zdvihem 150 mm s hřídelí Thru Shaft exkluzivně od firmy Trek, karbonová kola Bontrager Line s 54zubým zadním nábojem Rapid Drive pro rychlou aktivaci, řazení SRAM X01 Eagle 1x12 a teleskopická sedlovka Bontrager Line.

Na závěr
Remedy 9.9 stojí na úplné špici. Hledáte-li špičkové trailové kolo z karbonu s nejlepším rámem a odpružením, pak je tento model určen právě vám. Remedy 9.9 je výkonným a rychlým kolem, které pevně sedí na trailech, a je určené na dlouhé jízdy a velká dobrodružství v terénu.

Proč si je zamilujete
Celokarbonový rám, odpružení FOX Factory, karbonová kola Bontrager: Remedy 9.9 bezesporu spadá do kategorie vysněných kol.
Jezdci na kole Remedy nikdy ostatní neprosí, aby na ně počkali. Tento model s dlouhým zdvihem je nesmírně rychlý na rovinkách i výšlapech.
Tlumič RE:aktiv s hřídelí Thru Shaft je rychlejší než normální tlumiče, takže lépe kopíruje povrch a umožňuje lepší ovladatelnost.
Toto parádní kolo je vybaveno nejnovější technologií jako např. karbonovými koly s 54zubým nábojem Rapid Drive, nastavitelnou geometrií Mino Link a vzdáleností nábojů 148/110 Boost.

Technologie a funkce:

  • Karbon OCLV Mountain Carbon - Toto speciální karbonové vlákno určené pro horská kola Trek je nesmírně tuhé. Vyznačuje se unikátním složením materiálů a postupy vrstvení, jakož i pokročilými výrobními postupy značky Trek a přísnějším testováním.

  • RE:aktiv s tlumičem Thru Shaft - RE:aktiv s tlumičem Thru Shaft drží krok s vaší jízdou. Náš jedinečný design Thru Shaft reaguje na změny terénu rychleji než ostatní tlumiče na trhu.

  • ABP - Naše patentovaná technologie Active Braking Pivot umožňuje odpružení pracovat nezávisle bez ohledu na to, zda šlapete na brzdy či nikoli. Hladké a řízené odpružení, které vždy funguje dokonale.

  • Straight Shot a Knock Block - Zbrusu nový design rámu značky Trek s názvem Straight Shot se zabudovanou ochranou rámu Knock Block optimalizuje poměr tuhosti a hmotnosti pro lepší odezvu.

  • Boost148/110 - S širšími patkami (přední 110 mm, zadní 148 mm) získáte tuhost 27,5” kola s výhodami 29” kola. A zadní Boost148 umožní osadit širší pláště a větší převodník bez dopadu na q-factor a účinnost šlapání.

  • Nastavitelná geometrie Mino Link - Jednoduchým otočením matice lze doladit úhel hlavové trubky o 1/2 ° a výšku středového složení o 10 mm. Otočte systém Mono Link a vyberte si mezi nastavením s položenější hlavou a nižší výškou středového složení či postavenější hlavou a vyšším středovým složením. K dispozici pouze u značky Trek.

  • Vedení kabeláže Control Freak - Nejlehčí, nejtišší a nejuniverzálnější systém kabeláže, který umožňuje vést - jakoukoli kombinaci lanek, ať řadicích, brzdových, zamykacích či v sedlovce, přímo uvnitř rámu pro elegantnější vzhled.

Tabulka velikostí

O značce TREK