Celoodpružené horské kolo Trek Remedy 9.8 27.5 WSD-Purple Lotus/Trek Black

Vynikající dámské celoodpružené all-mountain horské kolo s 27,5” koly, postavené na rámu z velmi lehkého a pevného OCLV Mountain karbonu s řetězovými vzpěrami z hliníkové slitiny. Vzduchová vidlice RockShox Lyric RCT3 a tlumičem RockShox Deluxe RT3 o zdvihu 160, respektive 150 mm. Hydraulické kotoučové brzdy SRAM Guide RS a sada řazení SRAM GX Eagle s 1x12 převody. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Dámská celoodpružená kola
Určení dámské
Značka TREK
Katalogové číslo 22180079

Technické parametry

Barva rámu fialová
Velikost kola 15.5, 17.5, 18.5
Průměr kol 650b / 27,5
Konstrukce Celoodpružené
Sezóna 2018
Opotřebení nová
Modelová řada Remedy
Pokročilost jezdce Závodní, Sportovní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 1x12
Váha 15,5" - 13,02 kg
Rám OCLV Mountain, slitinové řetězové vzpěry, ABP, Boost148, ochrana proti protočení řidítek Knock Block, plovoucí uchycení tlumiče, EVO link, kónická hlavová trubka E2, Mino Link, vnitřní vedení kabeláže Control Freak, ochrana Carbon Armor, PF92, ISCG 05, zdvih 150 mm
Vidlice RockShox Lyrik RCT3, vzduchové odpružení Solo Air, tlumení Charger, kónický sloupek E2, Boost110, zdvih 160 mm
Tlumič RockShox Deluxe RT3, tlumení s hřídelí Thru Shaft se 3 polohami RE:aktiv, optimalizováno v Trek Suspension Lab, 230x57,5 mm
Přední kolo Bontrager Line Elite 30, umožňuje použití bezdušových plášťů, 108T Rapid Drive, přední Boost110, zadní Boost148, včetně pásků na bezdušové pláště, ventily se prodávají zvlášť
Zadní kolo Bontrager Line Elite 30, umožňuje použití bezdušových plášťů, 108T Rapid Drive, přední Boost110, zadní Boost148, včetně pásků na bezdušové pláště, ventily se prodávají zvlášť
Přední plášť Bontrager SE4 Team Issue, umožňující použití bezdušového kitu, vysoce odolné bočnice, aramidová ochrana, 27,5x2,40"
Zadní plášť Bontrager SE4 Team Issue, umožňující použití bezdušového kitu, vysoce odolné bočnice, aramidová ochrana, 27,5x2,40"
Kliky SRAM Descendant 7k Eagle
Převodníky 32T Direct Mount X-Sync
Střed PF92
Řazení SRAM GX Eagle, 12 rychlostí
Přehazovačka SRAM GX Eagle, přehazovačka s kuličkovým ložiskem Roller Bearing Clutch
Kazeta SRAM XG-1275, 10-50, 12 rychlostí
Řetěz SRAM GX Eagle
Přední brzda SRAM Guide RS
Zadní brzda SRAM Guide RS
Řídítka Bontrager Line Pro, karbon OCLV, 35 mm, prohnutí 27,5 mm, šířka 780 mm
Gripy Bontrager Rhythm, dvojí zamykání
Představec Bontrager Line Pro, Knock Block, 35 mm, 0 stupňů
Sedlo Dámské kolo Bontrager Evoke 3, titanové lyžiny
Sedlovka Bontrager Drop Line 125, vnitřní vedení kabeláže, 31,6 mm (15,5: Drop Line 100)

Popis produktu

Vynikající dámské celoodpružené all-mountain horské kolo s 27,5” koly, postavené na rámu z velmi lehkého a pevného OCLV Mountain karbonu s řetězovými vzpěrami z hliníkové slitiny. Vzduchová vidlice RockShox Lyric RCT3 a tlumičem RockShox Deluxe RT3 o zdvihu 160, respektive 150 mm. Hydraulické kotoučové brzdy SRAM Guide RS a sada řazení SRAM GX Eagle s 1x12 převody.

Na dámském kole Remedy 9.8 můžete vyrazit i na ty nejnáročnější horské traily. Nabízí univerzálnost a umožňuje zvládat naprosto všechno, od impozantních singletracků po velké skoky. Tuhý rám z OCLV karbonu pro horská kola, odpružení RockShox opatřené prvkem RE:aktiv společnosti Trek s pevnou osou a řazení 1x12 SRAM GX Eagle jsou ideální i na ta nejdivočejší allmountain dobrodružství.

Hlavní přednosti:

 • Dámské kolo Remedy 9.8 si hravě poradí s náročnými podmínkami. Rádo si vychutnává skoky a zatáčky.
 • Jezdci na kole Remedy nikdy ostatní neprosí, aby na ně počkali. Je to stroj s dlouhým zdvihem, který je však nesmírně rychlý na rovinkách a výšlapech.
 • Tlumič RE:aktiv s pevnou osou je rychlejší než normální tlumiče, takže lépe kopíruje povrch a umožňuje lepší ovladatelnost.
 • Toto parádní kolo je vybaveno nejnovější technologií jako např. 108zubým nábojem Rapid Drive, nastavitelnou geometrií Mino Link a vzdáleností nábojů 148/110 Boost.

Technologie:

 • RE:aktiv: inteligentní rychlý tlumič, který díky zpětnému tlumení nabízí vyšší míru odezvy a pohodlnější jízdu, aniž by docházelo ke ztrátám energie.

 • ABP: Unikátní technologie která Active Brake Pilot umožňuje odpružení plynule pracovat i pokud budete brzdit či nikoliv.

 • Straight Shot a Knock Block: Nový design rámu, který obsahuje zabudovanou ochranu Knock Block proti poškození rámu vidlicí a nijak přitom neovlivňuje tuhost samotného rámu.

 • Mino Link: Nastavitelná geometrie rámu. Jednoduchým otočením matice lze doladit úhel hlavové trubky o 1/2 ° a výšku středového složení o 10 mm. Otočte systém Mono Link a vyberte si mezi nastavením s položenější hlavou a nižším středovým složením či postavenější hlavou a vyšším středovým složením. K dispozici pouze u značky Trek.

 • OCLV Mountain Carbon: Speciální karbonové vlákno určené pro kola Trek. Vyznačuje se unikátním složením a postupy vrstvení, díky čemuž získává větší pevnost, tam kde je potřeba.

 • Boost 148/110: Širší rozteč patek (110 mm vpředu a 148mm vzadu) umožňuje dosáhnout vy 29” kol tuhosti jako 27,5” a osadit zadní kolo širšími plášti bez konfliktu s převodníky.

 • WSD: velikost pro ženy: Na kole které dobře padne se jezdí skvěle. Díky správné geometrii docílíte většího pohodlí, stability, síly a ovladatelnosti kola.

Kola Remedy:


Straight Shot a Knock Block:

O značce TREK