Celoodpružené horské kolo Trek Remedy 8 27.5 WSD-Matte Anthracite

Výborné dámské celoodpružené all-mountain horské kolo s 27,5” koly, postavené na rámu z lehké a pevné hliníkové slitny se vzduchovou vidlicí RockShox Pike RC a tlumičem RockShox Deluxe RT3 o zdvihu 150 mm. Hydraulické kotoučové brzdy Shimano Deore a sada řazení SRAM GX s 1x11 převody. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Dámská celoodpružená kola
Určení dámské
Značka TREK
Katalogové číslo 22180078

Technické parametry

Barva rámu šedá
Velikost kola 15.5, 17.5, 18.5
Průměr kol 650b / 27,5
Konstrukce Celoodpružené
Sezóna 2018
Opotřebení nová
Modelová řada Remedy
Pokročilost jezdce Sportovní
Materiál rámu hliník
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 1x12
Váha 15,5" - 13,97 kg
Rám Alpha Platinum Aluminum, ABP, Boost148, ochrana Knock Block, plovoucí uchycení tlumiče Full Floater, EVO link, kónická hlavová trubka E2, Mino Link, vnitřní vedení kabeláže Control Freak, chránič dolní rámové trubky, PF92, ISCG 05, zdvih 150 mm
Vidlice RockShox Lyrik RC, vzduchové odpružení Solo Air, tlumení Motion Control, kónický sloupek E2, Boost110, zdvih 160 mm
Tlumič RockShox Deluxe RT3, tlumení se 3 polohami RE:aktiv, optimalizováno v Trek Suspension Lab, 230x57,5 mm
Přední kolo Bontrager Line Comp 30, umožňující použití bezdušových plášťů, 54T Rapid Drive, přední Boost110, zadní Boost148, včetně pásků na bezdušové pláště, ventily se prodávají zvlášť
Zadní kolo Bontrager Line Comp 30, umožňující použití bezdušových plášťů, 54T Rapid Drive, přední Boost110, zadní Boost148, včetně pásků na bezdušové pláště, ventily se prodávají zvlášť
Přední plášť Bontrager XR4 Team Issue, umožňující použití bezdušového kitu, vysoce odolné bočnice, 120 tpi, aramidová ochrana, 27,5x2,40"
Zadní plášť Bontrager XR4 Team Issue, umožňující použití bezdušového kitu, vysoce odolné bočnice, 120 tpi, aramidová ochrana, 27,5x2,40"
Kliky SRAM Descendant 6k Eagle
Převodníky 32T Direct Mount X-Sync
Střed PF92
Řazení SRAM GX Eagle, 12 rychlostí
Přehazovačka SRAM GX Eagle, přehazovačka s kuličkovým ložiskem Roller Bearing Clutch
Kazeta SRAM XG-1275, 10-50, 12 rychlostí
Řetěz SRAM GX Eagle
Přední brzda SRAM Guide R
Zadní brzda SRAM Guide R
Řídítka Bontrager Line, 35 mm, prohnutí 27,5 mm, šířka 780 mm
Gripy Bontrager Rhythm, dvojí zamykání
Představec Bontrager Line, Knock Block, 35 mm, 0 stupňů
Sedlo Bontrager Evoke 2, dámská verze, lyžiny Chromoly
Sedlovka Bontrager Drop Line 125, vnitřní vedení kabeláže, 31,6 mm (15,5: Drop Line 100)

Popis produktu

Výborné dámské celoodpružené all-mountain horské kolo s 27,5” koly, postavené na rámu z lehké a pevné hliníkové slitny se vzduchovou vidlicí RockShox Pike RC a tlumičem RockShox Deluxe RT3 o zdvihu 150 mm. Hydraulické kotoučové brzdy Shimano Deore a sada řazení SRAM GX s 1x11 převody.

Dámské kolo Remedy 8 je ideální kombinací výkonu a skvělé ceny v kategorii allmountain. Lehký slitinový rám, komponenty SRAM GX Eagle, špičková 160mm vidlice RockShox Lyrik a 150mm zadní tlumič z něj činí ideální stroj pro jezdce, kteří chtějí nesmírně schopné horské kolo na parádní traily.

Hlavní přednosti:

  • Představuje nejlepší propojení výkonu a hodnoty v sortimentu strojů Remedy: hliníkový rám Alpha Platinum se stejnými díly jako na mnohem kvalitnějších kolech. Proto je tak dobrou koupí.
  • Odpružení RE:aktiv udržuje tlumič pevný pro efektivní šlapání a pumpování, okamžitě vyhlazuje veškeré nerovnosti a zaručuje vám ovladatelnost.
  • Drsné traily sjíždí jako po másle a sebevědomě zvládá i skoky. Pak jako vítr vyjede až na vrchol díky extra nízkému 50zubému převodu pro stoupání.

Technologie:

  • RE:aktiv: inteligentní rychlý tlumič, který díky zpětnému tlumení nabízí vyšší míru odezvy a pohodlnější jízdu, aniž by docházelo ke ztrátám energie.

  • ABP: Unikátní technologie která Active Brake Pilot umožňuje odpružení plynule pracovat i pokud budete brzdit či nikoliv.

  • Straight Shot a Knock Block: Nový design rámu, který obsahuje zabudovanou ochranu Knock Block proti poškození rámu vidlicí a nijak přitom neovlivňuje tuhost samotného rámu.

  • Mino Link: Nastavitelná geometrie rámu. Jednoduchým otočením matice lze doladit úhel hlavové trubky o 1/2 ° a výšku středového složení o 10 mm. Otočte systém Mono Link a vyberte si mezi nastavením s položenější hlavou a nižším středovým složením či postavenější hlavou a vyšším středovým složením. K dispozici pouze u značky Trek.

  • Alpha Platinum Aluminium: Prvotřídní hliník je extrudovaný, odlehčený v několika bodech a hydroformovaný pro maximální tuhost při minimální hmotnosti.

  • Boost 148/110: Širší rozteč patek (110 mm vpředu a 148mm vzadu) umožňuje dosáhnout vy 29” kol tuhosti jako 27,5” a osadit zadní kolo širšími plášti bez konfliktu s převodníky.

  • WSD: velikost pro ženy: Na kole které dobře padne se jezdí skvěle. Díky správné geometrii docílíte většího pohodlí, stability, síly a ovladatelnosti kola.

Kola Remedy:


Straight Shot a Knock Block:

O značce TREK