Celoodpružené horské kolo Trek Fuel EX 8 29 - Matte Dnister Black

AKCE - k tomuto kolu doplňky v hodnotě 6000 Kč ZDARMA viz. níže. Fuel EX 8 je ideální 29palcové kolo na traily pro ty, kteří chtějí univerzální kolo na všechno. Endurové ježdění? Rychlá vyjížďka s bandou XC chrtů? Nic není problém. Hliníkový rám ze slitiny Alpha, 130mm předního a zadního odpružení Fox, možnost použití bezdušových plášťů a dvanáctirychlostní řazení Sram GX Eagle je ideální kombinací i pro náročné jezdce. Více

76 990 Kč
  • Již již 20. 08. 2019 může být kolo připravené a seřízené k vyzvednutí v kamenné prodejně.

Základní informace

Kategorie Trail, all mountain kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 23593-A

Technické parametry

Barva rámu černá
Velikost kola 15.5, 17.5, 19.5, 18.5, 21.5, 23
Průměr kol 29
Konstrukce Celoodpružené
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Fuel EX
Pokročilost jezdce Sportovní
Materiál rámu hliník
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 1x12
Rám Hliník Alpha Platinum, ABP, Boost148, ochrana proti protočení řidítek Knock Block, plovoucí uchycení tlumiče, EVO link, kónická hlavová trubka, Mino Link, vnitřní vedení lanek Control Freak, chránič dolní rámové trubky, PF92, ISCG 05, geometrie G2, zdvih 130 mm
Vidlice Fox Rhythm 34 Float, nastavitelný tlumič Grip, kónický sloupek, geometrie G2 s offsetem 51 mm, Boost110, zdvih 130 mm
Tlumič Fox Performance Float EVOL, tlumení se 3 polohami RE:aktiv, optimalizováno v Trek Suspension Lab, 210x52,5 mm
Přední kolo Bontrager Line Comp 30 umožňující použití bezdušových plášťů, 54T Rapid Drive, Boost110, včetně pásků na bezdušové pláště, ventily se prodávají zvlášť
Zadní kolo Bontrager Line Comp 30 umožňující použití bezdušových plášťů, 54T Rapid Drive, Boost148, včetně pásků na bezdušové pláště, ventily se prodávají zvlášť
Přední plášť Bontrager XR4 Team Issue s možností použití bezdušového kitu, vysoce odolné bočnice, 120 tpi, aramidová ochrana
Zadní plášť Bontrager XR4 Team Issue s možností použití bezdušového kitu, vysoce odolné bočnice, 120 tpi, aramidová ochrana
Kliky Truvativ Descendant 6k Eagle DUB
Převodníky 32T pro přímou montáž
Střed SRAM DUB Press Fit, 92 mm
Řazení SRAM GX Eagle, 12 rychlostí
Přehazovačka SRAM GX Eagle
Kazeta SRAM XG-1275 Eagle, 10-50, 12 rychlostí
Přední brzda Hydraulická disková verze Shimano Deore M6000
Zadní brzda Hydraulická disková verze Shimano Deore M6000
Řídítka Bontrager Line, 35 mm, prohnutí 15 mm, šířka 750 mm
Gripy Bontrager XR Trail Elite, slitinové zamykání
Představec Bontrager Line, Knock Block, objímka 35 mm, 0 stupňů
Sedlo Bontrager Arvada, duté lyžiny Chromoly
Sedlovka Bontrager Line, vnitřní vedení lanek, 31,6 mm, 15,5: 100 mm, 17,5 a 18,5: 125 mm, 19,5 a 21,5: 150 mm
Pedály bez pedálů

Popis produktu

AKCE - do 12.8.2019 k tomuto kolu doplňky v hodnotě 6000 Kč ZDARMA více informací naleznete zde.

Fuel EX 8 je ideální 29palcové kolo na traily pro ty, kdo chtějí univerzální stroj, které zvládne jak endurovou jízdu v těžkém terénu, tak i dlouhou vytrvalostní vyjížďku. Díky hliníkovému rámu Alpha, přednímu i zadnímu odpružení se 130mm zdvihu a 12rychlostnímu řazení SRAM GX Eagle přináší perfektní poměr ceny a výkonu v naší řadě horských kol.

Je pro vás vhodné, pokud…
Si rádi na kole zaskáčete, ale chcete si užít i těžké maratony a napoprvé zdolat kamenité traily. Chcete jedinečné a výkonné trailové kolo s kvalitou řazení a odpružení jako u špičkovějších horských kol, to vše za výbornou cenu.

Získáte toto vybavení
Lehký hliníkový rám Alpha Platinum, řazení SRAM GX Eagle 1x12 s kazetou se širokým rozsahem 10-50zubů, kola Bontrager Line Comp 30 připravená na použití bezdušových plášťů s nábojem Rapid Drive pro rychlý záběr při šlápnutí do pedálů a teleskopickou sedlovku Bontrager Line pro úpravu výšky sedla v terénu. 130mm předního a zadního odpružení FOX se speciálním laděním tlumičů RE:aktiv od značky Trek.

Na závěr
Jedno kolo do všech terénů. Má stejný rám a odpružení jako naše nejšpičkovější trailová kola a k tomu řazení SRAM GX Eagle 1x12, které nabízí obrovský rozsah převodů a jednoduchost jediné řadicí páčky.

Proč si ho zamilujete
Ideální poměr ceny a výkonu. Jeho schopnosti pocítíte okamžitě, jakmile se pustíte do trailů, o kterých se vám dříve ani nesnilo. Je ideální pro ty, kdo nechtějí pořád jezdit na stejných trasách. Naopak hodlají prozkoumat vše možné, od XC, přes maratony, až po impozantní sjezdy.

Technologie a funkce:

  • RE:aktiv - RE:aktiv přináší technologii Formule 1 do systému odpružení horských kol. K dispozici pouze u značky Trek.

  • ABP - Naše patentovaná technologie Active Braking Pivot umožňuje odpružení pracovat nezávisle bez ohledu na to, zda šlapete na brzdy či nikoli. Hladké a řízené odpružení, které vždy funguje dokonale.

  • Straight Shot a Knock Block’ - Zbrusu nový design rámu značky Trek s názvem Straight Shot se zabudovanou ochranou rámu Knock Block optimalizuje poměr tuhosti a hmotnosti pro lepší odezvu.

  • Alpha Platinum Aluminum - Náš prvotřídní lehký hliník je extrudovaný, odlehčený v několika bodech a hydroformovaný do propracovaných trubek pro maximální tuhost a minimální hmotnost.

  • Boost148/110 - S širšími patkami (přední 110 mm, zadní 148 mm) získáte tuhost 27,5” kola s výhodami 29” kola. A zadní Boost148 umožní osadit širší pláště a větší převodník bez dopadu na q-factor a účinnost šlapání.

  • Nastavitelná geometrie Mino Link - Jednoduchým otočením matice lze doladit úhel hlavové trubky o 1/2 ° a výšku středového složení o 10 mm. Otočte systém Mono Link a vyberte si mezi nastavením s položenější hlavou a nižší výškou středového složení či postavenější hlavou a vyšším středovým složením. K dispozici pouze u značky Trek.
  • Vedení kabeláže Control Freak - Nejlehčí, nejtišší a nejuniverzálnější systém kabeláže, který umožňuje vést jakoukoli kombinaci lanek, ať řadicích, brzdových, zamykacích či v sedlovce, přímo uvnitř rámu pro elegantnější vzhled.
  • Geometrie G2 - Pokročilá geometrie rámu a vidlice s offsetem propůjčují našim 29 přesné ovládání při nízkých rychlostech bez ohrožení stability při rychlostech vysokých. Nazýváme ji geometrie G2 a právě díky ní jsou tato 29“ kola lépe ovladatelnější, než modely jiných značek.

Tabulka velikostí

O značce TREK