Celoodpružené horské kolo Trek Fuel EX 5 Plus - Trek Black

AKCE - k tomuto kolu doplňky v hodnotě 5000 Kč ZDARMA viz. níže. Fuel EX 5 Plus naším základním trailovým/allmountain kolem. Požitek z jízdy přinese přední a zadní odpružení RockShox, řazení Shimano Deore 1x10 a extra široké pláště pro výbornou trakci a jistotu na nezpevněném a náročném povrchu. Toto univerzální celoodpružené horské kolo je ideální pro jezdce na trailech, kteří si chtějí zvýšit sebevědomí a schopnost zdolat jakýkoli povrch. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Trail, all mountain kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 23472-A

Technické parametry

Barva rámu černá
Velikost kola 15.5, 17.5, 19.5, 18.5, 21.5, 23
Průměr kol 650b / 27,5
Konstrukce Celoodpružené
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Fuel EX
Pokročilost jezdce Sportovní
Materiál rámu hliník
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 1x10
Rám Hliník Alpha Platinum, ABP, Boost148, ochrana proti protočení řidítek Knock Block, plovoucí uchycení tlumiče, EVO link, kónická hlavová trubka, Mino Link, vnitřní vedení lanek Control Freak, chránič dolní rámové trubky, PF92, ISCG 05, geometrie G2, zdvih 130 mm
Vidlice RockShox Recon RL, vzduchové odpružení Solo Air, tlumení Motion Control, kónický sloupek, geometrie G2 s offsetem 51 mm, Boost110, zdvih 140 mm
Tlumič RockShox Deluxe RL, 210x52,5 mm
Přední náboj Bontrager Boost110
Zadní náboj Zapouzdřené ložisko Bontrager, slitinová osa, Boost148
Ráfky Alex MD35, dvoustěnné ráfky
Přední plášť Schwalbe Nobby Nic Performance umožňující použití bezdušových plášťů, 27,5x2,80"
Zadní plášť Schwalbe Nobby Nic Performance umožňující použití bezdušových plášťů, 27,5x2,80"
Kliky Race Face Ride
Převodníky 30T Cinch (pro přímou montáž)
Střed PF92
Řazení Shimano Deore M6000, 10 rychlostí
Přehazovačka Shimano Deore M6000, Shadow Plus
Kazeta SunRace, 11-42, 10 rychlostí
Přední brzda Hydraulická disková verze Shimano MT200
Zadní brzda Hydraulická disková verze Shimano MT200
Řídítka Slitina Bontrager, 31,8 mm, prohnutí 15 mm, šířka 720 mm
Gripy Bontrager XR Trail Comp, nylonový zámek Lock-On
Představec Bontrager Rhythm Comp, objímka 31,8 mm, 0 stupňů
Sedlo Bontrager Arvada
Sedlovka Slitina Bontrager, hlava s 2 šrouby, 31,6 mm, offset 12 mm
Pedály bez pedálů

Popis produktu

AKCE - do 12.8.2019 k tomuto kolu doplňky v hodnotě 5000 Kč ZDARMA více informací naleznete zde.

Fuel EX 5 Plus je základní platformou pro jistou jízdu na trailech. Má přední a zadní odpružení RockShox, řazení Shimano Deore 1x10 a extra široké pláště pro výbornou trakci a jistotu na nezpevněném a náročném povrchu. Toto univerzální celoodpružené horské kolo je ideální pro jezdce na trailech, kteří si chtějí zvýšit sebevědomí a schopnost zdolat jakýkoli povrch.

Je pro vás vhodné, pokud…
Vyhovují vám pláště, které přilnou k povrchu trailu. Máte rádi trakci a chcete pohodlnou jízdu s extra výkonem celoodpruženého kola a výhody širších kol s možností použití bezdušových plášťů.

Získáte toto vybavení
Lehký hliníkový rám Alpha Platinum, středně široké pláště pro neustálou trakci, 140mm vidlice RockShox Recon RL a zadní zdvih 130 mm. Hydraulické diskové brzdy Shimano, 27,5x2,8palcové pláště, ráfky Alex MD35 a spolehlivé řazení Shimano Deore 1x10 se širokým rozsahem převodů umožňujících zdolat rozmanitý terén.

Na závěr
Tento stroj je skvělou volbou, pokud s jízdou na horských kolech teprve začínáte a hledáte stroj, který vám umožní získat zkušenosti. Fuel EX 5 Plus je schopný, univerzální a odolný stroj, na němž s úsměvem od ucha k uchu zvládnete i ty nejnáročnější traily

Proč si je zamilujete
Nepolevující sebevědomí. Tento stroj vám umožní zvládat úseky, o kterých se vám dříve ani nesnilo.
Středně široké pláště nabízejí trakci pro náročné výšlapy a zvládání kamenitých povrchů.
Za výhodnou cenu získáte velmi výkonné kolo a ideální platformu pro budoucí upgrady.

Technologie a funkce:

  • ABP - Naše patentovaná technologie Active Braking Pivot umožňuje odpružení pracovat nezávisle bez ohledu na to, zda šlapete na brzdy či nikoli. Hladké a řízené odpružení, které vždy funguje dokonale.

  • Straight Shot a Knock Block - Zbrusu nový design rámu značky Trek s názvem Straight Shot se zabudovanou ochranou rámu Knock Block optimalizuje poměr tuhosti a hmotnosti pro lepší odezvu.

  • Alpha Platinum Aluminum - Náš prvotřídní lehký hliník je extrudovaný, odlehčený v několika bodech a hydroformovaný do propracovaných trubek pro maximální tuhost a minimální hmotnost.

  • Boost148/110 - S širšími patkami (přední 110 mm, zadní 148 mm) získáte tuhost 27,5” kola s výhodami 29” kola. A zadní Boost148 umožní osadit širší pláště a větší převodník bez dopadu na q-factor a účinnost šlapání.

  • Nastavitelná geometrie Mino Link - Jednoduchým otočením matice lze doladit úhel hlavové trubky o 1/2 ° a výšku středového složení o 10 mm. Otočte systém Mono Link a vyberte si mezi nastavením s položenější hlavou a nižší výškou středového složení či postavenější hlavou a vyšším středovým složením. K dispozici pouze u značky Trek.

  • Vedení kabeláže Control Freak - Nejlehčí, nejtišší a nejuniverzálnější systém kabeláže, který umožňuje vést - jakoukoli kombinaci lanek, ať řadicích, brzdových, zamykacích či v sedlovce, přímo uvnitř rámu pro elegantnější vzhled.

  • Geometrie G2 - Pokročilá geometrie rámu a vidlice s offsetem propůjčují našim 29 přesné ovládání při nízkých rychlostech bez ohrožení stability při rychlostech vysokých. Nazýváme ji geometrie G2 a právě díky ní jsou tato 29“ kola lépe ovladatelnější, než modely jiných značek.

Tabulka velikostí

O značce TREK