Základní informace
| Kategorie | Trail, all mountain kola |
|---|---|
| Určení | pánské |
| Značka | Specialized |
| Katalogové číslo | 93319-55 |
Technické parametry
| Barva | modrá, zelená, fialová |
|---|---|
| Barva rámu | modrá, zelená, fialová |
| Průměr kol | 650b / 27.5″ |
| Konstrukce | Celoodpružené |
| Sezóna | 2019 |
| Opotřebení | nová |
| Modelová řada | Stumpjumper |
| Pokročilost jezdce | Závodní |
| Materiál rámu | karbon |
| Brzdy | kotoučové brzdy |
| Rychlosti/převody | 1x12 |
| Přední náboj | Specialized, sealed cartridge bearings, 15x110mm spacing, 28h |
| Zadní náboj | Specialized, sealed cartridge bearings, 12x148mm thru-axle, 28h |
| Výplet | DT Swiss Industry |
| Kliky | SRAM NX Eagle, DUB, 170mm |
| Převodníky | Steel, 32T |
| Střed | SRAM DUB, threaded BB |
| Řazení | Sram NX Eagle, trigger, 12-speed |
| Přehazovačka | SRAM NX Eagle, 12-speed |
| Kazeta | SRAM NX Eagle, 12-speed, 11-50t |
| Řetěz | SRAM NX Eagle, 12-speed |
| Řídítka | Specialized Trail, 6061 alloy, 8-degree backsweep, 6-degree upsweep, 27mm rise, 780mm, 31.8mm clamp |
| Gripy | Specialized Sip Grip, half-waffle, S/M: regular thickness, L/XL: XL thickness |
| Představec | Specialized Trail, 3D-forged alloy, 4-bolt, 6-degree rise |
| Sedlo | Body Geometry Phenom Comp, Adaptive Edge design, Hollow Cr-Mo rails, 143mm |
| Pedály | Specialized Dirt |
Popis produktu
Nemějte strach, S-Works není jediná řada, se kterou si užijete všechnu tu zábavu - nový Stumpjumper Comp Carbon 27,5 nabízí stejný rám z karbonu 11m jako jeho starší brácha, ale s pořádnými komponenty a to včetně 12ti rychllostního řazení SRAM NX Eagle za cenu, kterou si každý může dovolit.
- Asymetrická konstrukce Stumpjumpera z karbonu FACT 11m je lehká, tuhá a připravena na trailování. Je postavena na geometrii 27,5 Trail, která poskytuje dostatek pohodlí a jistoty. S integrovanou technologií SWAT™ ve spodní rámové trubce, závitovým středovým složením, snadným vedením kabeláže a zcela novým tichým chráničem řetězu je připraven na jakýkoli trail.
- Zadní tlumič FOX DPS Performance s laděním Rx Trail Tune zajistí, že bez ohledu na velikost kol či rámu bude vaše kolo fungovat perfektně.
- 12ti rychlostní sada řazení SRAM NX Eagle poskytuje široký rozsah převodů pro výkonné stoupání, ale i klesání.
Tabulka velikostí
O značce Specialized
Specialized je americká značka, která od roku 1974 vyrábí jízdní kola, komponenty a cyklistické doplňky, včetně helem, treter a sedel. Je známá používáním svých inovativních technologií a její produkty používají špičkoví závodníci po celém světě.
























































































