Celoodpružené horské elektrokolo Trek Rail 9.8 GX AXS - trek black/marigold to red fade

Trek Rail 9.8 GX AXS je karbonové, celoodpružené, horské elektrokolo, které s přehledem zvládne náročné traily a endurové pasáže. Spolehlivý pohon Bosch Performance Line CX, ovladač Purion, 750Wh baterie, bezdrátová sada komponent Sram GX AXS 1x12 a kvalitní odpružení Rockshox. Karbonový rám z materiálu OCLV. Více

10 820.42 EUR
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
  • Doprava od 32.00 EUR.

Základní informace

Kategorie Elektrokola
Určení pánské, dámské
Značka TREK
Katalogové číslo 35680_A

Technické parametry

Velikost kola S, M, L, XL
Sezóna 2022
Modelová řada Rail
Pokročilost jezdce Sportovní

Popis produktu

Trek Rail 9.8 GX AXS je karbonové, celoodpružené, horské elektrokolo, které s přehledem zvládne náročné traily a endurové pasáže. Spolehlivý pohon Bosch Performance Line CX, ovladač Purion, 750Wh baterie, bezdrátová sada komponent Sram GX AXS 1x12 a kvalitní odpružení Rockshox. Karbonový rám z materiálu OCLV.

Vylepšený rám z karbonu OCLV pro horská kola. 750Wh baterie s velmi dlouhým dojezdem, nesmírně citlivá vidlice RockShox ZEB Select+ a tlumič RockShox Super Deluxe Ultimate Thru Shaft.

Získáte bezdrátové elektronické řazení SRAM GX AXS a nejnovější díly Bosch s chytrým systémem Performance Line CX, včetně nového Bluetooth LED ovladače pro snadné připojení, jednoduchou navigaci a sledování výkonu pomocí aplikace eBike Flow.

Elektrokolo je osazeno kvalitními komponenty, jako je pohon AXS. Hravě zvládá náročné sjezdy a pak lehce vyletí zpět na kopec díky výkonnému pohonu Bosch a 750Wh baterii.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Nový chytrý systém Bosch zajišťuje stejný výkon a odezvu díky novému LED ovladači připojenému prostřednictvím Bluetooth a aplikaci eBike Flow, která umožňuje ještě větší ovladatelnost a úpravy na dosah ruky.
  • Barevný displej Kiox zobrazuje informace o jízdě, umožňuje propojení s dalšími zařízeními s Bluetooth a má zabudovaný systém ochrany proti krádeži.
  • Tlumič RE:aktiv s Thru Shaft je rychlejší než běžné tlumiče, takže lépe kopíruje povrch a umožňuje lepší ovladatelnost.
  • Nový rám je extra bytelný s 34,6mm sedlovou trubkou, která pojme robustnější teleskopické sedlovky, a velkou hlavovou trubkou, jež funguje s masivními vidlicemi optimalizovanými pro horská elektrokola pro menší pružnost a přesnější řízení.
  • Systém vyjímatelné integrované baterie (RIB) Trek je elegantní a velmi praktický. Baterie je skrytá v rámu, který ji zároveň chrání. Snadno ji vyjmete bez nářadí a na dolní trubku můžete namontovat košík na lahev.

Tabulka velikostí

O značce TREK