Celoodpružené elektrokolo Trek Powerfly FS 9 Plus - Matte Solid Charcoal

Powerfly FS 9 je celoodpružené horské elektrokolo, které nabízí trakci a výkon skutečného trailového kola se středně širokými plášti, a navíc výhody výkonného motoru Bosch. Pláště 27,5+, řazení 1x12 SRAM GX Eagle a vidlice RockShox Pike RC s předním a zadním zdvihem 130 mm jsou zárukou neuvěřitelného výkonu i na těch nejnáročnějších trailech. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Celoodpružená elektrokola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 23262-A

Technické parametry

Barva rámu šedá
Velikost kola 15.5, 17.5, 19.5, 18.5, 21.5
Průměr kol 650b / 27,5
Konstrukce Celoodpružené
Sezóna 2019
Opotřebení nové
Modelová řada Powerfly FS
Pokročilost jezdce Rekreační
Materiál rámu hliník
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 1x12
Rám Hliník Alpha Platinum, ABP, vyjímatelná integrovaná baterie (RIB), EVO link, kónická hlavová trubka, Knock Block, vnitřní vedení lanek v přesmykači, přehazovačce a teleskopické sedlovce, geometrie G2, Boost148, zdvih 130 mm
Vidlice RockShox Pike RC, vzduchové odpružení DebonAir, tlumení Charger 2, zámek, kónický sloupek, Boost110, geometrie G2, zdvih 130 mm
Tlumič RockShox Deluxe RL, 205x50 mm
Přední kolo Bontrager Line Comp 40 umožňující použití bezdušových plášťů, 54T Rapid Drive, Boost110, včetně pásků na bezdušové pláště, ventily se prodávají zvlášť
Zadní kolo Bontrager Line Comp 40 umožňující použití bezdušových plášťů, 54T Rapid Drive, Boost148, včetně pásků na bezdušové pláště, ventily se prodávají zvlášť
Přední plášť Bontrager XR4 Team Issue umožňující použití bezdušového kitu, vysoce odolné bočnice, 120 tpi, aramidová ochrana
Zadní plášť Bontrager XR4 Team Issue umožňující použití bezdušového kitu, vysoce odolné bočnice, 120 tpi, aramidová ochrana
Kliky SRAM X1
Převodníky 15T s chráničem řetězu
Řazení SRAM GX Eagle single-click, 12 rychlostí
Přehazovačka SRAM GX Eagle
Kazeta SRAM XG-1230 Eagle, 11-50, 12 rychlostí
Přední brzda Hydraulická disková 4pístová verze Shimano Deore XT M8020
Zadní brzda Hydraulická disková 4pístová verze Shimano Deore XT M8020
Řídítka Bontrager Line, 35 mm, prohnutí 15 mm, šířka 750 mm
Gripy Bontrager XR Trail Elite, slitinové zamykání
Představec Bontrager Line, Knock Block, objímka 35 mm, 0 stupňů
Sedlo Bontrager Arvada, duté lyžiny Chromoly
Sedlovka Bontrager Line, vnitřní vedení lanek, 31,6 mm, 15,5: 100 mm, 17,5 a 18,5: 125 mm, 19,5 a 21,5: 150 mm
Pedály VP-536, nylonová platforma
Uložení motoru středový pohon
Motor Bosch Performance CX
Ovládání motoru Bosch Purion
Baterie Bosch PowerTube 500 Wh
Kapacita baterie (Wh) 500 Wh

Popis produktu

Powerfly FS 9 je celoodpružené horské elektrokolo, které nabízí trakci a výkon skutečného trailového kola se středně širokými plášti, a navíc výhody výkonného motoru Bosch. Pláště 27,5+, řazení 1x12 SRAM GX Eagle a vidlice RockShox Pike RC s předním a zadním zdvihem 130 mm jsou zárukou neuvěřitelného výkonu i na těch nejnáročnějších trailech.

Je pro vás vhodné, pokud…
Klíčový je výkon. Hledáte výkonné horské elektrokolo s odpružením a díly, které vás nezklamou ani na drsných trailech. Očekáváte od něj trakci, abyste hravě zvládli stoupání na nezpevněném povrchu a aby vám umožnilo zdolávat náročnější dobrodružství v terénu.

Získáte toto vybavení
Odolný hliníkový rám Alpha Platinum, ve kterém je pro estetický vzhled a ochranu jízdy na trailu zcela usazena 500Wh baterie s dlouhým dojezdem, motor Bosch Performance CX a ovladač Purion. Dále vidlice RockShox Pike RC s předním a zadním zdvihem 130 mm s nesmírně hladkým tlumičem Charger2, přilnavé středně široké pláště 27,5+, teleskopická sedlovka Bontrager Line a řazení SRAM GX Eagle. Kola Bontrager Powerline Comp 40 umožňující použití bezdušových plášťů jsou určená pro výkonná horská elektrokola a čtyřpísté brzdy XT pro lepší brzdný účinek.

Na závěr
Díky nejmodernějšímu designu rámu e-MTB, výkonnému motoru Bosch, středně širokým plášťům 27,5+ a modernizovanému řazení a odpružení je Powerfly FS 9 neuvěřitelně schopný na náročných terénech.

Proč si je zamilujete
Systém vyjímatelných integrovaných baterií (RIB) je elegantní a jeho obsluha je snadná: baterie je zcela skrytá za trubkou, kde je chráněna, a lze ji snadno vyjmout bez použití nářadí. Současně umožňuje nainstalovat košík na vodu i na celoodpružených horských elektrokolech.
Tento model má díly speciálně vybrané pro použití na horském elektrokole, k nimž patří čtyřpísté brzdy XT a robustní kola Powerline Comp.
Jezdí se na něm jako na horském kole, protože to je horské kolo. Má stejný rám a specifikace odpružení, které jsme po desetiletí pilovali na našich horských kolech.
Když zmírníte podporu šlapání, máte k dispozici nesmírně výkonné horské kolo, které hravě zvládne drsný terén.
I na velmi nerovném povrchu zaručují široké 27,5 palcové pláště větší sebevědomí, trakci a stabilitu.

Technologie a funkce:

  • Vyjímatelná integrovaná baterie - RIB je jednodílná baterie s krytem a vestavěným madlem, kterou lze vyjmout a opět nainstalovat do rámu snadno a bez nářadí. Jedná se o nejpohodlnější způsob vyjmutí baterie za účelem převozu či nabití

  • ABP - Naše patentovaná technologie Active Braking Pivot umožňuje odpružení pracovat nezávisle bez ohledu na to, zda šlapete na brzdy či nikoli. Hladké a řízené odpružení, které vždy funguje dokonale.

  • Straight Shot a Knock Block - Zbrusu nový design rámu značky Trek s názvem Straight Shot se zabudovanou ochranou rámu Knock Block optimalizuje poměr tuhosti a hmotnosti pro lepší odezvu.

  • Bosch Performance CX - Řada Bosch Performance CX s maximálním kroutivým momentem 75 Nm je určena pro drsné terénní podmínky a dlouhý výkon s vysokou frekvencí šlapání pro sportovní zrychlení. Motor ve středové poloze zaručuje ideální poměr hmotnosti a prostoru pro překážky na cestě a je navíc elegantní.

  • Displej Bosch Purion - Displej Bosch Purion nabízí plně funkční tachometr s podsvícením a indikátor intervalu údržby i stavu baterie. Jeho pokročilý dizajn umožňuje cyklistům procházet jednotlivými funkcemi či vybírat požadovanou hodnotu asistence, aniž by museli sejmout ruce z řidítek.

  • Ochrana Motor Armor - Tato jedinečná ochrana, která chrání motor před poškozením kameny, je vyrobena z lehkého avšak masivního hliníku.

  • Alpha Platinum Aluminum - Náš prvotřídní lehký hliník je extrudovaný, odlehčený v několika bodech a hydroformovaný do propracovaných trubek pro maximální tuhost a minimální hmotnost.

  • Boost148/110 - S širšími patkami (přední 110 mm, zadní 148 mm) získáte tuhost 27,5” kola s výhodami 29” kola. A zadní Boost148 umožní osadit širší pláště a větší převodník bez dopadu na q-factor a účinnost šlapání.

Tabulka velikostí

O značce TREK