Celoodprožené horské kolo Trek Slash 8 - matte trek black

Hliníkové horské kolo Slash 8 pro endurové ježdění má rychlá 29palcová kola, 160mm vidlici RockShox a tlumič RE:aktiv značky Trek s osou Thru Shaft. Highendové odpružení a robustní hliníkový rám Alpha činí z kola Slash 8 vysoce kvalitní platformu pro endurové závodníky a fanoušky trailů, kteří chtějí zdolávat náročné sjezdy rychleji než kdokoli jiný. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Enduro kola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 24328_A

Technické parametry

Barva rámu černá
Velikost kola 15.5, 17.5, 19.5, 18.5, 21.5
Průměr kol 29
Konstrukce Celoodpružené
Sezóna 2020
Opotřebení nové
Modelová řada Slash
Pokročilost jezdce Sportovní
Materiál rámu hliník
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 1x12
Hmotnost 13.78 kg
Velikosti 15.5, 17.5, 19.5, 18.5, 21.5
Rám Hliník Alpha Platinum, ABP, Boost148, ochrana proti protočení řidítek Knock Block, EVO link, kónická hlavová trubka, Mino Link, vnitřní vedení lanek Control Freak, chránič dolní rámové trubky, ISCG 05, zdvih 150 mm
Vidlice RockShox Yari RC, vzduchové odpružení DebonAir, tlumení Motion Control RC, kónický sloupek, Boost110, geometrie G2 s offsetem 51 mm, zdvih 160 mm
Tlumič RockShox Deluxe RT3, tlumení s hřídelí Thru Shaft se 3 polohami RE:aktiv, optimalizováno v Trek Suspension Lab, 230x57,5 mm
Přední kolo Bontrager Line Comp 30 umožňující použití bezdušových plášťů, 54T Rapid Drive, Boost110, včetně pásků na bezdušové pláště, ventily se prodávají zvlášť
Zadní kolo Bontrager Line Comp 30 umožňující použití bezdušových plášťů, 54T Rapid Drive, Boost148, včetně pásků na bezdušové pláště, ventily se prodávají zvlášť
Přední plášť Bontrager XR4 Team Issue s možností použití bezdušového kitu, vysoce odolné bočnice, 120 tpi, aramidová ochrana
Zadní plášť Bontrager XR4 Team Issue s možností použití bezdušového kitu, vysoce odolné bočnice, 120 tpi, aramidová ochrana
Kliky Truvativ Descendant 6k Eagle DUB
Převodníky 32T
Střed SRAM DUB Press Fit, 92 mm
Řazení SRAM GX Eagle, 12 rychlostí
Přehazovačka SRAM GX Eagle
Kazeta SRAM XG-1275 Eagle, 10-50, 12 rychlostí
Brzdy specifikace Hydraulické diskové brzdy SRAM Guide R
Řídítka Bontrager Line, 35 mm, prohnutí 27,5 mm, šířka 780 mm
Gripy Bontrager XR Trail Elite, slitinové zamykání
Představec Bontrager Line, Knock Block, objímka 35 mm, 0 stupňů
Sedlo Bontrager Arvada, duté lyžiny Chromoly
Sedlovka Teleskopická sedlovka Bontrager Line, zdvih dle velikosti rámu 100-150 mm, vnitřní vedení lanek, 31,6 mm

Popis produktu

Hliníkové horské kolo Slash 8 pro vytrvalostní jízdu má rychlá 29palcová kola, 160mm vidlici RockShox a tlumič RE:aktiv značky Trek s hřídelí Thru Shaft. Highendové odpružení a robustní hliníkový rám Alpha činí z kola Slash 8 vysoce kvalitní platformu pro vytrvalostní závodníky a fanoušky trailů, kteří chtějí zdolávat náročné sjezdy rychleji než kdokoli jiný.

Je pro vás vhodné, pokud…
Jste vášnivým horským cyklistou a chcete velké kolo s velkými koly, které přejede velké překážky, jež se vám postaví do cesty. Toto kolo je vhodné na vytrvalostní závody a na náročných trailech si s ním užijete spoustu zábavy.

Získáte toto vybavení
Odolný hliníkový rám Alpha Platinum pro horská kola, 160mm vidlice RockShox Yari RC a tlumič RockShox Deluxe s nesmírně hbitým prvkem RE:aktiv s hřídelí Thru Shaft, řazení SRAM GX Eagle 1x12, teleskopická sedlovka Bontrager Line a kola Bontrager Line Comp 30 s 54zubým nábojem Rapid Drive pro rychlou aktivaci.

Na závěr
S kolem Slash 8 máte vytrvalostní závody na dosah ruky díky vhodným a zejména cenově dostupným technologiím. Díky hliníkovému rámu Alpha, robustnímu odpružení a řazení 1x12 Eagle je toto kolo jako doma jak na závodní dráze, tak při jízdě v přírodě.

Proč si je zamilujete
Tlumič RE:aktiv s hřídelí Thru Shaft je rychlejší než normální tlumiče, takže lépe kopíruje povrch a umožňuje lepší ovladatelnost.
Mino Link umožňuje seřídit geometrii, proto v jednom stroji máte nejen enduro závodní kolo, ale i nesmírně schopné kolo na traily.
Je jako doma na závodech i na jízdách v přírodě. Je to závodní kolo, s kterým si užijete zábavu i při jízdě na náročných trailech.
Kromě nás ho mají v oblibě i ostatní: Pinkbike udělil kolu Slash ocenění horské kolo roku.

Technologie a funkce:

  • Alpha Platinum Aluminum - Náš prvotřídní lehký hliník je extrudovaný, odlehčený v několika bodech a hydroformovaný do propracovaných trubek pro maximální tuhost a minimální hmotnost.

  • ABP - Naše patentovaná technologie Active Braking Pivot umožňuje odpružení pracovat nezávisle bez ohledu na to, zda šlapete na brzdy či nikoli. Hladké a řízené odpružení, které vždy funguje dokonale.

  • Straight Shot a Knock Block - Zbrusu nový design rámu značky Trek s názvem Straight Shot se zabudovanou ochranou rámu Knock Block optimalizuje poměr tuhosti a hmotnosti pro lepší odezvu.

  • Nastavitelná geometrie Mino Link - Jednoduchým otočením matice lze doladit úhel hlavové trubky o 1/2 ° a výšku středového složení o 10 mm. Otočte systém Mono Link a vyberte si mezi nastavením s položenější hlavou a nižší výškou středového složení či postavenější hlavou a vyšším středovým složením. K dispozici pouze u značky Trek.

  • Vedení kabeláže Control Freak - Nejlehčí, nejtišší a nejuniverzálnější systém kabeláže, který umožňuje vést - jakoukoli kombinaci lanek, ať řadicích, brzdových, zamykacích či v sedlovce, přímo uvnitř rámu pro elegantnější vzhled.

  • Boost148/110 - S širšími patkami (přední 110 mm, zadní 148 mm) získáte tuhost 27,5” kola s výhodami 29” kola. A zadní Boost148 umožní osadit širší pláště a větší převodník bez dopadu na q-factor a účinnost šlapání.

Tabulka velikostí

O značce TREK