Celoodprožené horské elektrokolo Trek Rail 9.9 - matte trek black/gloss viper red

Rail 9.9 je horské elektrokolo s dlouhým zdvihem, jež nabízí jedinečný výkon na trailech. Lehký rám z karbonu OCLV pro horská kola nabízí parádní odpružení RockShox, nejnovější prvky bezdrátového elektronického pohonu a nejlepší pohon e-MTB na trhu. Hravě drží krok s enduro jezdci. Jenže je vždycky předhoní při výšlapech a pěkně si to s nimi rozdá na většině rovinek. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Celoodpružená elektrokola
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 30693_B

Technické parametry

Velikost kola S, M, L, XL
Průměr kol 29
Konstrukce Celoodpružené
Sezóna 2020
Opotřebení nové
Modelová řada Rail
Pokročilost jezdce Rekreační
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Hmotnost 21.33 kg
Velikosti M, S, L, XL
Rám Hlavní rám a vzpěry z karbonu OCLV pro horská kola, vyjímatelná integrovaná baterie (RIB), kónická hlavová trubka, vnitřní vedení lanek Control Freak, hořčíkový kolébkový spoj, ochrana Motor Armor, Mino Link, ABP, Boost148, 12mm pevná osa, zdvih 150 mm.
Vidlice RockShox Lyrik Ultimate, pružina DebonAir, tlumení Charger 2 RC2, optimalizováno pro e-MTB, kónický sloupek, offset 42 mm, Boost110, Maxle Stealth 15 mm, zdvih 160 mm.
Tlumič RockShox Deluxe RT3, pružina DebonAir, RE:aktiv s tlumičem Thru Shaft, 230x57,5 mm.
Přední kolo Bontrager Line 30, karbon, umožňující použití bezdušových plášťů, 6 šroubů, Boost110, 15mm pevná osa.
Zadní kolo Bontrager Line 30, karbon, připraveno na použití bezdušových plášťů, 54T Rapid Drive, 6 šroubů, unášeč SRAM XD, Boost148, 12mm pevná osa.
Přední plášť Bontrager SE5 Team Issue, bočnice Core Strength, aramidová patka, 60 tpi, 29 x 2,60 palce.
Zadní plášť Bontrager SE5 Team Issue, bočnice Core Strength, aramidová patka, 60 tpi, 29 x 2,60 palce.
Řazení SRAM Eagle AXS, bezdrátové, 12rychlostní
Přehazovačka SRAM X01 Eagle AXS
Kazeta SRAM XG-1295 Eagle, 10-50, 12 rychlostí
Řetěz SRAM XX1 Eagle, 12 rychlostí.
Brzdy specifikace Shimano XT M8120 čtyřpístkové hydraulické kotoučové
Řídítka Bontrager Line Pro, karbon OCLV, 35 mm, prohnutí 27,5 mm, šířka 780 mm.
Gripy Bontrager XR Trail Elite, slitinové zamykání.
Představec Bontrager Line Pro, 35 mm, Knock Block, 0 stupňů, délka 50 mm.
Sedlo Bontrager Arvada, austenitové ližiny, šířka 138 mm.
Sedlovka Velikost S: RockShox Reverb AXS, zdvih 100 mm, bezdrátová, 31,6 mm, délka 340 mm. Velikost M: RockShox Reverb AXS, zdvih 150mm, bezdrátová, 31,6 mm, délka 440 mm. Velikost L, XL: RockShox Reverb AXS, zdvih 170mm, bezdrátová, 31,6 mm, délka 480 mm.
Pedály VP-536, nylonová platforma
Uložení motoru středový pohon
Motor Bosch Performance Line CX, 250 W, 75 Nm, hořčíková konstrukce, max. podpora šlapání do 25 km/h.
Ovládání motoru Bosch Kiox s ochranou proti krádeži
Baterie Bosch PowerTube 625
Kapacita baterie (Wh) 625 Wh

Popis produktu

Rail 9.9 je horské elektrokolo s dlouhým zdvihem, jež nabízí jedinečný výkon na trailech. Lehký rám z karbonu OCLV pro horská kola nabízí parádní odpružení RockShox, nejnovější prvky bezdrátového elektronického pohonu a nejlepší pohon e-MTB na trhu. Hravě drží krok s enduro jezdci. Jenže je vždycky předhoní při výšlapech a pěkně si to s nimi rozdá na většině rovinek.

Je pro vás vhodné, pokud…
Hledáte nesmírně schopné karbonové elektrokolo s dlouhým zdvihem a chcete jen to nejlepší. Od svého stroje požadujete bezdrátové elektronické komponenty, špičkové odpružení a výkonný systém Bosch, díky němuž v mžiku vyletíte výšlapy.

Získáte toto vybavení
Lehký a odolný hlavní rám z karbonu OCLV pro horská kola se slitinovými vzpěrami, v němž je zcela usazena 625Wh baterie pro elegantní vzhled a ochranu na trailu, 160mm vidlice RockShox Lyrik Ultimate s tlumičem 2 RC2, 150mm zadní zdvih s tlumičem RockShox Deluxe RT3 a tlumením RE:aktiv s Thru Shaft značky Trek, výkonný nový typ 250W motoru Bosch Performance Line CX, který pomáhá udržovat rychlost až 25 km/h, a ovladač Kiox. Pohon 1x12 SRAM X01 Eagle AXS, teleskopická sedlovka RockShox Reverb AXS, 4pístkové brzdy Shimano XT, karbonová řídítka a 29palcová karbonová kola Bontrager Line 30 s plášti Bontrager SE5 Team Issue.

Na závěr
Rail 9.9 je osazen špičkovými výkonnými díly. Nejnovější bezdrátové elektronické díly, nejlepší enduro vidlice RockShox, nejvýkonnější baterie Bosch a celobarevný ovladač. Lehký rám z karbonu OCLV pro horská kola je osazen řadou karbonových dílů včetně kol a kliky.

Proč si je zamilujete

 • Nový a naprosto parádní motor Bosch je menší, lehčí a výkonnější. Při šlapání je mnohem přirozenější. A když ho nepoužíváte, nepociťujete téměř žádný odpor.
 • Plně barevné ovládání Bosch Kiox zobrazuje informace o jízdě, umožňuje spojení s dalšími zařízeními s Bluetooth® a má zabudovaný systém ochrany proti krádeži.
 • Tlumič RE:aktiv s Thru Shaft je rychlejší než běžné tlumiče, takže lépe kopíruje povrch a umožňuje lepší ovladatelnost.
 • Systém vyjímatelné integrované baterie (RIB) Trek je elegantní a jeho obsluha je snadná. Baterie je zcela skrytá v rámu, kde je chráněna, a lze ji snadno vyjmout bez použití nářadí. Současně umožňuje nainstalovat košík na vodu.
 • Řazení SRAM X01 Eagle AXS je chytré, hladké a zcela bezdrátové.

Technologie a funkce:

 • Nový Bosch Performance Line CX:
  Zbrusu nový motor Bosch Performance Line CX je lehčí, menší a tišší než předchozí modely. Navíc svižněji reaguje a s kolem více splývá. Kromě toho je i účinnější, takže na jedno nabití baterie dojedete dál. Chytrý režim eMTB automaticky přizpůsobuje dopomoc podle terénu. Jakmile ho nastavíte, můžete na něj hned zapomenout a jízdu si už jen užívat, protože vám bude energii přesně dávkovat.

 • Vyjímatelná integrovaná baterie
  RIB je jednodílná baterie s krytem a vestavěným madlem, kterou lze vyjmout a opět nainstalovat do rámu snadno a bez nářadí. Jedná se o nejpohodlnější způsob vyjmutí baterie za účelem převozu či nabití nebo kvůli bezpečnosti.

 • Kompletní systém k použití bezdušových plášťů:
  Ráfky a kola umožňují použití bezdušových plášťů ke zlepšení trakce, minimalizování defektů a snížení hmotnosti. Hned po nákupu můžete vyrazit s poskytnutými pásky do ráfků TLR, ventilky a těsnicím tmelem.

 • Nastavitelná geometrie Mino Link:
  Jednoduchým otočením matice lze doladit úhel hlavové trubky o 1/2 ° a výšku středového složení o 10 mm. Otočte systém Mono Link a vyberte si mezi nastavením s položenější hlavou a nižším středovým složením či postavenější hlavou a vyšším středovým složením. K dispozici pouze u značky Trek.

 • Boost148/110:
  S širšími patkami (přední 110 mm, zadní 148 mm) získáte tuhost 27,5” kola s výhodami 29” kola. A zadní Boost148 umožní osadit širší pláště a větší převodník bez dopadu na q-factor a účinnost šlapání.

Tabulka velikostí

O značce TREK