Čelenka Pas Normal Studios Control Headband Black

Čelenka PNS Control Headband Hazel je klasická čelenka, která dobře kryje čelo a uši. Lze ji nosit samostatně nebo pod cyklistickou helmou. V zadní části má reflexní nápis Pas Normal Studios. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Cyklistické čelenky
Určení pánské, dámské
Značka Pas Normal Studios
Kategorie čelenka
Katalogové číslo NA0910E-1999

Technické parametry

Barva černá
Sezóna 2021/22
Provedení funkční, luxusní
Použití na kolo
Materiál bavlněné, syntetické
Roční období zimní
Svrchní materiál 97% cotton, 3% spandex
Katalogové číslo NA0910E-1999
Velikost uni

Popis produktu

Čelenka PNS Control Headband Hazel je klasická čelenka, která dobře kryje čelo a uši. Lze ji nosit samostatně nebo pod cyklistickou helmou. V zadní části má reflexní nápis Pas Normal Studios. Je dostupná v celé řadě barevných provedeních, shodných s kolekcí našich cyklistických dresů pro tuto sezonu.

Detaily:

  • Podšívka z počesaného materiálu fleece
  • Logo Pas Normal Studios

O značce Pas Normal Studios

Značka cyklistického oblečení Pas Normal Studio založena v roku 2014 v Dánsku. Koncept Pas Normal Studio vyniká dokonalým zpracováním, materiály a klade maximální důraz na dnešní estetiku a módní trendy. Prostřednictvím inovativních návrhů, kolaborací s umělci a výrobních metod, vznikají propracované a designové kolekce, které definují současnou kulturu. 

Cyklistické dresy značky Pas Normal Studio jsou jak odolné, tak svým výkonem a střihem nekompromisně obstojí na profesionální úrovni. PNS sídlící v Kodani můžeme najít po celé Evropě, částech Asie a Severní Ameriky.