Cannondale Synapse 2018

Dokonalé vytrvalostní silniční kolo

Mezi milovníky silniční cyklistiky je stále více lidí, kterým jde nejenom o to, jak je jejich kolo rychlé a tuhé, ale i o to jak je kolo pohodlné a s jakým povrchem si dokáže poradit. Chtějí mít jedno pohodlné a přitom rychlé kolo na dlouhé vyjížďky po celý rok. Nechtějí se nechat na kole svazovat terénem nebo počasím.

Pokud patříte právě do této skupiny jezdců a silničku proháníte na Gran Fondo akcích, vícedenních výpravách, nebo rádi občas odbočíte z asfaltu na zpevněnou cestu, potom zbystřete.

Cannondale na sezónu 2018 přichází s novým vytrvalostním strojem, který by se vám mohl líbit. 

Cannondale Synapse je stvořen pro velké jízdy a dlouhé dny v sedle. Má plný závodní výkon, geometrii pro celodenní jízdu, široké možnosti využití a systém mikro odpružení, který vyhladí nerovnosti, aniž by vás izoloval od jízdních dojmů. Je to opravdový vytrvalostní stroj pro opravdové vytrvalostní jezdce. Na Synapse dostanete i pláště o šíři 32mm a není problém namontovat blatníky.

 

Novinky Synapse 2018 ve zkratce

Závodní výkon
Nový rám váží pouze 950 g (víc než o 220 g lehčí) a je tuhý tak, jak normálně bývají kola sprinterů World Tour. Opravdová raketa.

Pohodlný rám 
Nové mikro pružení SAVE PLUS v rámu a vidlici je doplněno o sedlovku SAVE a nový SAVE SystemBar, čímž vzniká celostní systém komfortu a navýšení výkonu, který chrání před nárazy a vibracemi, které jsou spojeny s jízdou.

Geometrie kola pro dlouhé vyjížďky
Pozice jezdce je dokonale vyvažuje nízkou, dopřednou efektivitu a vzpřímenější komfortnější posed pro ten „správný“ pocit, který umožňuje plný výkon ve sprintu a zároveň i celodenní pohodlí.

Optimalizovaná konstrukce všech velikostí rámu 
Každá velikost rámu má své vlastní vedení karbonových vláken a velikosti trubek, ale také kombinuje tři různé průměry sloupku a hlavové trubky s třemi různými předsazeními patek vidlice. To vše pro to, aby měl každý jezdec stejný pocit z jízdya řízení kola bez ohledu na velikost.

Připraveno i pro širší pláště nebo třeba blatníky
S velkým prostorem pro pláště do šíře 32 mm a subtilními, skrytými montážními body na blatníky je nový Synapse připraven objevovat i divočejší stranu vytrvalostní jízdy.

 

 

Galerie

Dostupnost nového modelu

Nové modely Cannondale Synapse se budeme snažit mít co nejdříve skladem na prodejně i na e-shopu. Pokud byste chtěli kolo vyzkoušet nebo koupit mezi prvními pište na e-mail [email protected] . Rádi vám pomůžeme.

Články

19.07.2016

Cannondale Slate Force CX 1 NEW ROAD

Cannondale představil před sezónou 2016 zcela nový koncept kola, který vychází ze silničních modelů, ale díky odpružené…

02.09.2016

Cannondale Scalpel Si 2017

Cannondale po pěti letech představil novou generaci oblíbeného celoodpruženého crosscountry kola Scalpel 29 – Scalpel Si.…

10.08.2016

Cannondale Lefty

Jednonohá vidlice Lefty, kterou používá u svých modelů americká značka Cannondale, se může na první pohled jevit jako…