CANNONDALE JEKYLL 2022
ČESKO-SLOVENSKÁ PREMIÉRA 27/08

ZVEME VÁS NA ČESKO-SLOVENSKOU PREMIÉRU NOVÉHO MODELU CANNONDALE JEKYLL 2022!

" V SBCR jsme ho měli možnost otestovat jako první a dojmy jsou skvělé. První kus pro Česko a Slovensko můžete vidět tento víkend na BikeFestu v Kálnici."
- - -

Cannondale Jekyll 2022

Už dlouhou dobu jsme mohli sledovat jak světoznámé bikeparky brázdí prototyp značky Cannondale. Všechny indície nasvědčovaly tomu, že to bude právě generační obměna endurového speciálu Jekyll. Cannondale si pro novou generaci Jekylla připravil zcela nový systém odpružení, moderní geometrii a řešení High Pivot. Na první pohled můžeme vidět, že jde o ryzí enduro a svojí kombinací zdvihu 170mm vpředu a 165mm vzadu zvládne ty nejnáročnější endurové tratě.

I když je tento rok nabídka kol značně omezená, měli jsme to štěstí a jeden Jekyll se objevil i u nás v Radotíně. Honza Volf nezaváhal a hned novou generaci Jekylla otestoval na trailech v Jeseníkách, kde ukázal, co je nový Jekyll schopen. Je jasné, že jsme Vás nechtěli ochudit o krásné scenérie Jekylla a Jesenických hor a tak jsme společně s Bikes on Film vytvořili představení tohoto nového endurového stroje.

O tomto víkendu ve slovenské Kálnici budete mít příležitost prohlédnout "Pro" model, probrat novinky a slyšet dojmy předních českých a slovenských MTB jezdců a taky zhlédnout krátký promo film SBCR natočený kluky od BIKES ON FILM.

BikeFest Kálnica

jeden z největších česko-slovenských bike gravity festivalů, který si každoročně nenechá ujít tisíce nadšených bikerů. Na festivalu jsou k vidění disciplíny jako enduro, dual slalom nebo divácky atraktivní slopestyle. Tento rok závod slopestylu proběhne pod taktovkou FMB WorldTour, kategorie Silver. Ve všech disciplínách festivalu se mísí domácí s evropskou špičkou.

Bikepark Kálnica je koncipovaný tak, aby nadchnul opravdové nadšence tlustých plášťů, celopér a širokých řidítek. V Bikeparku najdete jak vyžehlené flowtraily, tak drsné enduro sekce. Tento rok kluci z Kálnice postavili BigAir Linu, kde některé skoky měří bezmála 20 metrů a chodí zde trénovat takoví borcí jako Teo Kováč, Jakub Vencl nebo náš Honza Volf.

Premiéra Cannondale Jekyll 2022

O tomto víkendu ve slovenské Kálnici budete mít možnost prohlédnout se "Pro" model, probrat novinky a slyšet dojmy předních českých a slovenských MTB jezdců a taky zhlédnout krátký promo film SBCR natočený od BIKES ON FILM.

> Screening pátek 27/08 od 20:00, BikeFest 2021, Kálnica (SK) <
> nebo online na Facebooku a YouTube kanálu SBCR  20:00 <

Dostupnost modelu 2022 na prodejně SBCR

První modely máme objednány a aktuálně je očekáváme v následujících několika týdnech. Pokud máte o konkrétní velikost nebo test zájem, pište na [email protected]