Byli jsme na Pas Normal Studios Brand Summit Mallorca

Jsme velmi nadšeni, že můžeme být součástí takové události. V Radotíně se snažíme přinášet ty nejznámější a nejprogresivnější značky cyklistického světa do České republiky a jsme hrdí na to, že jsme před dvěma lety přivedli k našim zákazníkům značku Rapha a nyní můžeme také nabídnout dánskou značku Pas Normal Studios.

Pas Normal Studios je butiková značka cyklistického oblečení z Kodaně, která se zrodila teprve před několika lety, avšak již si získala pozornost cyklistických nadšenců po celém světě. Jejich oblečení kombinuje nejnovější trendy v cyklistické módě s dokonalou funkčností a perfektně sedícími střihy.

Jednou z největších předností této značky jsou komunitní projekty jako @internationalcyclingclub a Destination Everywhere. Navíc pořádají každoroční Brand Summit pro své ambasadory a prodejce, kde se cyklistická komunita může setkat a sdílet své zkušenosti. Na těchto akcích prezentuje Pas Normal Studios své nadcházející kolekce, vzdělává účastníky o cyklistických trendech a zkušenostech a radí, jak pracovat s lokální komunitou. Tyto inspirativní setkání vždy přinesou nové nápady a podněty ke zlepšení

PNS Brand Summit Mallorca den I.
přes 100 cyklistických nadšenců z celého světa

Rádi bychom se s vámi podělili o zážitek z našeho druhého PNS Brand Summit, který se tento rok konal opět v tradiční cyklistické destinaci na Mallorce. Oproti loňsku, kdy se sešli pouze obchodníci, jsme se tentokrát mohli těšit také na účast ambasadorů z celého světa. Díky tomu se naše česká sestava rozšířila o dalšího člena a těšit jsme se tak mohli na fotografa, nadšeného cyklistu z Brna "Paréze". 

První den našeho PNS Brand Summitu začal krátkou, ale náročnou 60km vyjížďkou na západ ostrova, během které jsme zdolali dvě významná stoupání. Ale to nejdůležitější se odehrálo ještě před samotným startem, kdy více než 100 cyklistů v dresu Pas Normal Studios v různých barevných kombinacích čekalo na společné zahájení akce. Tato ohromující atmosféra dodávala celému startu ještě více energie a nadšení.

Poté jsme se vydali objevovat místní kopce a scenérie. Po náročném dni jsme zakončili v místním Flagship storu PNS, kde jsme si mohli odpočinout, dát si malé pohoštění a užít si opět skvělou společenskou atmosféru. 
 

PNS Brand Summit Mallorca den II.
vítání Malorského slunce, brand workshop a kolo

Druhý den našeho PNS Brand Summitu jsme začali společným "Balance" tréninkem při nádherném východu slunce. Po snídani jsme se vydali na společný brand workshop, kde jsme probírali nejdůležitější hodnoty značky, nové kolekce, nadcházející eventy a také úspěchy z předešlé sezóny. Diskuze se zaměřila na sdílení zkušeností v práci s komunitou a bylo skvělé vidět, jak hodnotná může být společná diskuze mezi stejně naladěnými lidmi. Odcházíme z tohoto dne s mnoha skvělými poznatky a potěšením, že jdeme dobrým směrem. Po odpolední vyjížďce jsme oslavili nový launch PNS x Salomon.

PNS Brand Summit Mallorca den III.
královská etapa a velké finále

Poslední den na Mallorce jsme se vydali na královskou etapu, která nás zavedla k místním klášterům - takzvaným "monasteries" - které se často nacházejí na kopcích. Mezi nejznámější patří klášter Lluc nebo právě Cura, který se nachází na známém stoupání Randa a nabízí úchvatné výhledy na celý ostrov. Naše "poutní" cesta za kláštery byla 210 kilometrů dlouhá a vedla nás přes pět poutních míst. Navíc jsme museli čelit silnému větru, který je na Mallorce typický a všude-přítomný.

Po náročné celodenní jízdě jsme se vrátili zpět na závěrečnou párty, která se konala v místní galerii a byla dokonalým zakončením celé akce. Podávaly se zde tradiční španělské tapas a k ochutnání byla také místní naturální vína. 

Samozřejmě jsme mysleli také na Vás a již brzy se můžete těšit na bližší informace o společné vyjížďce, kde přijedou také kolegové přímo ze značky Pas Normal Studios. #vzhurunakopec
 

U nás v Radotíně nyní najdete nejnovější kolekce

Inspirovat se můžete také našimi outfity

Pravidelně pro Vás připravujeme cyklistické outfity, kterými se můžete inspirovat.