Brašna na řídítka Apidura Racing handlebar pack 5 l

Praktická nepromokavá brašna na řídítka o objemu 5 l navržena pro potřeby závodníků na ultramaratonských tratích. Je lehce přístupná i za jízdy. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Brašny na řidítka
Značka Apidura
Katalogové číslo 1079798

Technické parametry

Barva černá
Sezóna 2020
Vlastnosti nepromokavé, boční kapsy, s reflexními prvky
Objem 5 l
Montáž na řídítka
Upevnění suché zipy
Rozměry 26,5 x 18 cm
Hmotnost 265 g
Katalogové číslo 01079798
Velikost uni

Popis produktu

Racing Handlebar Pack je řidítková brašna navržená speciálně pro závodní použití na ultramaratonských tratích. Elegantní a lehká brašna o objemu 5l je navržena tak, aby byla dobře přístupná i za jízdy. Brašna se skládá ze tří částí, prostřední velké kapsy a dvou menších postraních. Velká kapsa se hodí na větší méně skladné věci jako je třeba bivak, postranní kapsy jsou na bidony, jídlo nebo drobnou elektroniku a lze je jednoduše otevřít a zavřít jednou rukou. Vrchní pružná kapsa je speciálně dělaná pro umístění spot trekru.

Brašna je vyrobena z materiálu Hexalon, což je speciální laminát vyvynutý Apidurou. Hexalon je voděodolný, pevný a lehký. Stejně jako u ostatních brašen Apidura jsou místa dotyku brašny s kolem vyztužena materiálem Hypalon, který je extrémě odolný. Brašna se upevňuje na řidítka pomocí stahovacích pásků a lze ji upnout na silniční řidítka, hrazdu i mtb řidítka.

  • objem 5 l
  • zapínání na zip
  • prostřední velká kapsa a dvě malé postranní
  • svařované švy
  • hmotnost 265 g
  • rozměry: 26,5 x 18 x 10 cm

O značce Apidura