Brašna na řídítka Apidura Backountry Handlebar Pack 20 l

Perfektní beznosičová brašna Backountry Handlebar Pack o kapacitě 20L na řídítka použitelná na silničním, horském i trekingovém kole. Více

2 760 Kč

Základní informace

Kategorie Brašny na řidítka
Katalogové číslo AP0001

Technické parametry

Sezóna 2019

Popis produktu

Ideální řešení, jak vyplnit prostor pod řidítky bez použití nosiče.

Řidítkové brašny jsou navrženy zejména pro převoz lehčího, ale velmi objemného vybavení. Pokud vyrazíte na víkend, nebo máte zálusk na něco delšího, řidítková brašna je ideální místo pro spacák, karimatku či náhradní oblečení. Naložení vybavení nad přední kolo významě přispívá k rovnoměrnému rozložení vašeho nákladu. Nemusíte se tak bát vyrazit i na techničtější stezky a klikaté silničky.

Řidítkovou brašnu Apidura Handlebar Pack můžete použít samostatně, nebo ji doplnit o Accessory Pocket a zvýšit tak ještě kapacitu. Accessory Pocket je dobře po ruce a využijete ji na uložení jídla, drobné elektroniky a dalších drobností.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Použitelné na horské, trekingové i silniční kolo.
  • Vyrobeno z čtyřvrstvého laminovaného materiálu Dimension Polyant VX21, který vyniká odolností, nízkou váhou a nepromokavostí.
  • K řidítkům brašnu připnete pomocí dvou stahovacích pásků, které jsou podšity materiálem hypalon - neklouže po řidítkách a neškrábe je.
  • Šířka brašny regulovatelná díky rolovacímu systému zapínání, což poskytuje maximální flexibilitu. Podle objemu nákladu srolujete brašnu méně či více.
  • Na přední straně je brašna navíc opatřena gumicukem se zdrhovadlem,
    kam můžete přidělat další vybavení.
  • Reflexní prvky pro vaši bezpečnost.
  • váha 270 g
  • max. rozměry: 62 x 20 cm

Pozn.: přestože je brašnička vyrobena z nepromokavého materiálu, může do brašničky švy proniknout za extrémního deště voda. Citlivou elektroniku, která musí zůstat v absolutním suchu, proto prosím umístěte raději ještě do samostatného vnitřního nepromokavého sáčku nebo dry bagu.