Brašna na řidítka Apidura Backcountry handlebar pack 7l

Brašna na řídítka Backcountry Handlebar Pack 7 l je určena pro přepravu objemnějších a stlačitelných věcí na dlouhých trasách a vícedenních dobrodružstvích. Eliminuje potřebu instalovat přední nosič a pomáhá vyvážené přepravě věcí, díky čemuž jsou prudká stoupání nebo technické úseky sjízdné bez výraznější ztráty komfortu. Více

120.79 EUR
 • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
 • Doprava od 4.50 EUR. Při objednávce nad 160.00 EUR doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Cyklistické doplňky
Značka Apidura
Katalogové číslo AP-0001316

Technické parametry

Barva černá, šedá
Sezóna 2022
Vlastnosti nepromokavé, reflexní, přední
Objem 7 l
Materiál polyester
Montáž na řídítka
Upevnění suché zipy
Hmotnost 240 g
Katalogové číslo AP-0001316
Velikost uni

Popis produktu

Brašna na řídítka Backcountry Handlebar Pack je určena pro přepravu objemnějších a stlačitelných věcí na dlouhých trasách a vícedenních dobrodružstvích. Eliminuje potřebu instalovat přední nosič a pomáhá vyvážené přepravě věcí, díky čemuž jsou prudká stoupání nebo technické úseky sjízdné bez výraznější ztráty komfortu.

Brašna je vyrobena ze čtyřvrstvé laminované tkaniny Dimension-Polyant VX21, která byla původně vyvinuta pro námořní průmysl, a z patentovaného nylonu 420D; robustní tkaniny vyrobené podle přísných specifikací pro odolnost a nepromokavost. Tyto materiály byly navrženy tak, aby vyhovovaly požadavkům terénní jízdy, a nabízejí plnou nepromokavost, nízkou hmotnost, nízkou roztažnost a vysokou odolnost proti oděru a roztržení. Brašny jsou ve švech svařeny, což vytváří vodotěsný uzávěr, který zajišťuje, že brašna na řídítka zůstane zcela nepromokavá.

Tyto brašny na řídítka horských kol jsou ideální volbou mezi nízkou hmotností, odolností a ochranou před vodou a špínou, kterou zajistí rolovací systém zavírání, díky němuž zároveň můžete upravit objem brašny podle potřeby, aby se přepravované předměty volně nepohybovaly. Jednoduchý, ale pevný systém uchycení drží brašnu pevně na řídítkách a protiskluzový materiál Hypalon chrání před oděrem.

Příchytky na řídítka jsou vyztuženy Hypalonem, odolným pogumovaným nylonem, který poskytuje dodatečnou ochranu proti tření a propíchnutí. Pro upevňovací systém byly zvoleny přezky Woojin, které zajišťují pevnost a spolehlivost, zatímco panely z tkaniny 840D odolné proti oděru poskytují dodatečnou ochranu v oblastech s vysokým opotřebením.

K dispozici ve dvou velikostech: 11 l pro delší cestování a 7 l pro kratší víkendové výlety nebo závody. Obě varianty lze používat samostatně nebo v kombinaci s kapsou na příslušenství Backcountry Accessory Pocket, která poskytuje další praktický prostor (4 l) pro potraviny a elektroniku.

Hlavní přednosti:

 • vodotěsné zapínání rolovacím systémem s přezkou
 • lehká, vodotěsná, extra odolná konstrukce
 • svařované švy
 • zesílená ochrana proti oděru na namáhaných plochách
 • guma k uchycení dalších věcí vně brašny
 • odolné a pevné uchycení které vydrží i velké nárazy
 • systém na upouštění vzduchu při kompresi věcí při balení
 • objem: 7 l
 • hmotnost: 240 g
 • rozměry: 28,5-43 x 12 x 12 cm

O značce Apidura