Brašna na horní rámovou trubku Apidura Backcountry top tube pack (1l)

Brašna Backcountry Top Tube Pack představuje praktický prostor pro uložení často používaných věcí, ať už při zdolávání náročných tras, nebo při každodenním dojíždění. Brašna na horní rámovou trubku horského kola je ideální pro uložení svačiny, lehkých cenností a elektronických zařízení. Bezpečně se připevňuje k horní rámové trubce pomocí pásků na suchý zip vyztužených Hypalonem, jejichž úprava minimalizuje odírání rámu. Jedním prstem ovladatelné poutko zipu umožňuje snadný přístup za jízdy. Plně Více

62.50 EUR
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
  • Doprava od 4.50 EUR. Při objednávce nad 160.00 EUR doprava zdarma.

Základní informace

Kategorie Cyklistické doplňky
Značka Apidura
Katalogové číslo AP-0001331

Technické parametry

Barva černá, šedá
Sezóna 2022
Vlastnosti nepromokavé, reflexní, přední
Objem 1 l
Materiál polyester
Montáž na rám
Upevnění suché zipy
Hmotnost 115 g
Katalogové číslo AP-0001331
Velikost uni

Popis produktu

Brašna Backcountry Top Tube Pack představuje praktický prostor pro uložení často používaných věcí, ať už při zdolávání náročných tras, nebo při každodenním dojíždění.

Brašna na horní rámovou trubku horského kola je ideální pro uložení svačiny, lehkých cenností a elektronických zařízení. Bezpečně se připevňuje k horní rámové trubce pomocí pásků na suchý zip vyztužených Hypalonem, jejichž úprava minimalizuje odírání rámu. Jedním prstem ovladatelné poutko zipu umožňuje snadný přístup za jízdy. Plně vodotěsný zip po celé délce chrání obsah před vodou a nečistotami.

Brašna je polstrovaná pěnou s uzavřenými buňkami, která chrání předměty před nárazy, a je vybavena vnitřní kapsou pro organizaci a portem pro protažení kabelů.

Materiály

Brašna je vyrobena ze čtyřvrstvé laminované tkaniny Dimension-Polyant VX21, která byla původně vyvinuta pro námořní průmysl, a z patentovaného nylonu 420D; robustní tkaniny vyrobené podle přísných specifikací pro odolnost a nepromokavost. Tyto materiály byly navrženy tak, aby vyhovovaly požadavkům terénní jízdy, a nabízejí plnou nepromokavost, nízkou hmotnost, nízkou roztažnost a vysokou odolnost proti oděru a roztržení. Zatavené švy dotvářejí spolehlivou vodotěsnost a nepromokavost.

Hlavní přednosti:

  • vodotěsný zip ovladatelný jedním prstem
  • překrytý kabelový port na protažení sluchátek nebo nabíjecího kabelu
  • úzký aerodynamický design
  • reflexní logo pro lepší viditelnost za zhoršených světelných podmínek
  • extra odolný a lehký materiál
  • objem: 1 l
  • hmotnost: 115 g
  • rozměry: 23 x 10 x 4,5 cm

O značce Apidura