Brašna do rámu PEdALED Odyssey Frame Bag - raven

??PedalED Odyssey Frame Bag je prostorná a odolná brašna do rámu kola z Cordury. Pojme 3,1 litru a má dvě samostatné kapsy. Vhodná pro silniční, gravel i horská kola. Snadné upíná pomocí pěti nylonových popruhů, voděodolné zipy YKK a reflexní prvky. Více

Produkt je momentálně nedostupný.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Brašny do rámu
Značka PEdAL ED
Katalogové číslo 214FBOD-23

Technické parametry

Barva černá
Sezóna 2022
Vlastnosti reflexní, přední, nepromokavá
Objem 3,1 l
Materiál 100 % polyester
Montáž na rám
Upevnění suché zipy
Rozměry 47 x 35 x 13 x 5,5 cm
Velikost uni
Objem brašny 3,1 l

Popis produktu

??PedalED Odyssey Frame Bag je prostorná, povětrnostním vlivům odolná brašna do rámu kola vyrobená z Cordury. Můžete do ní bezpečně a pohodlně uložit všechny nezbytnosti pro vaše dobrodružství.
Balení na výlet na kole vám může připadat jako skládání puzzle, které musíte každé ráno před každou vyjížďkou znovu složit. S taškou Odyssey Frame Bag budete mít pohodlné, organizované a prostorné místo pro uložení všech vašich potřeb an každé cyklistické dobrodružství.
Brašna na rám Odyssey, vyrobená z tkaniny Cordura odolávající povětrnostním vlivům má kapacitu 3,1 litru a dvě samostatné kapsy – jednu velkou na pravé straně pro uložení objemných předmětů a menší kapsu na levé straně pro uspořádání nezbytností. Cyklistická taška Odyssey, navržená tak, aby se vešla na rámy silničních, gravel i horských kol, se snadno upíná pomocí pěti nylonových popruhů a má voděodolné zipy YKK a reflexní prvky.

Hlavní přednosti a parametry:

  • Navrženo pro silniční, gravel i MTB rámy
    • Dvě kapsy
    • Vodotěsné zipy YKK
    • Tkanina odpuzující počasí
    • Reflexní prvky

Materiál: 100 % polyester.

O značce PEdAL ED