Brašna Apidura Backcountry food pouch plus (0,8l+)

Brašna Backcountry Food Pouch Plus je ideální pro uložení jídla, slunečních brýlí, rukavic nebo nápoje a představuje pohodlnou a snadno přístupnou kapsu pro uložení často používaných věcí. Brašnu lze připevnit k představci pomocí univerzálního tříbodového systému z obou stran kokpitu a funguje i s aero nástavci a řídítky Jones. Obsah brašny je bezpečně zajištěn jednoduchým systémem otevírání a zavírání jednou rukou. Verze plus má navíc síťované postranní kapsy pro uložení prázdných obalů nebo j Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Cyklistické doplňky
Značka Apidura
Katalogové číslo AP-0977774

Technické parametry

Barva černá, šedá
Sezóna 2022
Vlastnosti nepromokavé, boční kapsy, reflexní, přední
Objem 0,8 l
Materiál polyester
Montáž na řídítka
Upevnění suché zipy
Hmotnost 75 g
Katalogové číslo AP-0977774
Velikost uni

Popis produktu

Brašna Backcountry Food Pouch Plus je ideální pro uložení jídla, slunečních brýlí, rukavic nebo studeného nápoje a představuje pohodlnou a snadno přístupnou kapsu pro uložení často používaných věcí.

Brašnu lze připevnit k představci pomocí univerzálního tříbodového systému z obou stran kokpitu a funguje i s aero nástavci a řídítky Jones. Obsah brašny je bezpečně zajištěn jednoduchým systémem otevírání a zavírání jednou rukou a zúžená konstrukce zabraňuje kontaktu kolen při šlapání ze sedla.

Brašna Backcountry Food Pouch Plus má oproti standardní verzi po stranách síťované kapsy pro uložení prázdných obalů od jídla, nebo jiných drobností, stejně jako síťovaný otvor pro odvod a lepší vysychání případné vlhkosti která by se do brašny dostala.

Materiály

Brašna je vyrobena ze čtyřvrstvé laminované tkaniny Dimension-Polyant VX21, která byla původně vyvinuta pro námořní průmysl. Materiál je navržen tak, aby vyhovoval požadavkům terénní jízdy, a kombinuje nepromokavost, nízkou hmotnost, nízkou roztažnost a vysokou odolnost proti oděru a roztržení.


*Tělo brašny je sice voděodolné, ale vzhledem ke zpracování švu existuje možnost vniknutí vody přes švy, pokud je vystavena trvalému dešti. Pro obsah, který musí zůstat absolutně suchý, doporučujeme použít vnitřní dodatečný vak proti vlhkosti.

Hlavní přednosti:

  • univerzální tříbodové uchycení se přizpůsobí téměř každé kombinaci představce a řidítek
  • jednoduchý systém otevírání/zavírání jednou rukou
  • aerodynamický tvar který nepřekáží kolenům při šlapání ze sedla
  • objem: 0,8 l
  • hmotnost: 75 g
  • rozměry: 16 x 9 cm (průměr 8 cm)
  • O značce Apidura