Blackburn

Blackburn je americký výrobce cyklistických doplňků, jehož historie sahá až do roku 1975. V širokém portfoliu značky najdete například blikačky, světla, pumpičky na kolo i do garáže, cyklocomputery, nářadí, košíky na láhve, podsedlové brašny a trenažéry. Všechny tyto výrobky charakterizuje maximální funkčnost, propracovaný design, spolehlivost a odolnost.


Kategorie značky Blackburn v naší nabídce


Produkty značky Blackburn

Dalších 40
Celkem 84 produktů

Více o značce Blackburn

„Neustále přinášíme inovace do cyklistiky, věnujeme se vývoji nových technologií. Vyvíjíme stále spolehlivější a inteligentnější cyklistické doplňky, abyste se Vy mohli soustředit pouze na jízdu“.

Historie značky se píše od roku 1975, kdy Jim Blackburn, vášnivý cyklista, začal být nespokojen s výrobky pro cyklistiku, které tehdy byly na trhu a chtěl situaci změnit k lepšímu. Začal proto nejprve s výrobou brašen pro cykloturistiku. 

V dalších letech přibyly další produkty - nosiče z hliníkových slitin, první dvoupístá pumpa, duální minipumpy a jiné. Spektrum doplňků Blackburn je nyní velmi široké – od pump a světel až po cyklotrenažery a cyklocomputery.

Nabízíme průřez celou kolekcí značky Blackburn.

 

 

  • Ověřeno zákazníkyOvěřeno zákazníky
  • Kamenné pobočkyKamenné pobočky
  • Doprava od 1990 zdarmaDoprava od 1990 zdarma
  • 60 dní na vrácení zboží60 dní na vrácení zboží
  • Udržitelný e-shopUdržitelný e-shop