Bikepackingové brašny Restrap

Restrap je rodinná firma z anglického Leedsu, která se specializuje na ruční výrobu bikepacking doplňků. Firma vznikla v roce 2010 v ložnici svého zakladatele Nathana, který zde na jediném šicím stroji začal vyrábět cyklistické klipsny, zprvu jen pro sebe, později i pro své přátele. Zájem o jeho výrobky stále rostl, a tak se Nathan rozhodl rozšířit svůj sortiment na kompletní nabídku cyklistických brašen. Dnes Restrap vyrábí ve velké dílně v Leedsu a pro značku pracuje celý tým tkalců a návrhářů.

Značka Restrap je hrdá na své yorkshirské kořeny, a kolorit této části Anglie je dodnes inspirací pro produkty značky. Firma investovala do špičkového nástrojového vybavení, s jehož pomocí pokračuje v ruční výrobě s použitím ekologických materiálů a místní pracovní síly.

Zákazníci značky Restrap si tak mohou být jisti, že všechny její výrobky jsou provedeny v nejvyšší možné kvalitě a přizpůsobeny všem požadavkům jejich uživatelů. Cílem značky je vymýšlet, vylepšovat a inovovat. Zajímavostí je, že každý produkt značky je osobně podepsán tkalcem, který jej vyrobil.

S radostí oznamujeme, že jsme se stali oficiálními distributory této prestižní značky - Restrap. V našem obchodě v Radotíně najdete kompletní nabídku produktů, které vám umožní zažít nezapomenutelná bikepackingová dobrodružství. Vaše cesta za nekonečnými cyklistickými zážitky začíná právě u nás!

Bikepackingové brašny Restrap

V nabídce značky Restrap naleznete široký sortiment bikepackingových brašen, které jsou připraveny na jakékoli vaše bikepackingové dobrodružství. Bez ohledu na to, zda vyrazíte jen k vodě, tyděnní výlet po česku nebo třeba měsíční expedici napříč státy. 

Řada brašen Restrap Race

Testováno závodníky, pro závodníky! Žádný závod se neptá, jaké je právě počasí. Ať už prší nebo ne, prostě musíte vyrazit a zdolat další etapu, a to ve dne i v noci! Právě řada brašen Race je stvořena pro tyto nepříznivé podmínky. Restrap Race se může pochlubit 100% vodotěsnými materiály a zipy YKK, což zajišťuje bezpečné uložení vašeho vybavení. Díky speciální vrstvě DWR se voda rychle odpuzuje z povrchu brašny, takže si můžete být jisti, že vaše věci zůstanou suché a chráněné. Pro Vaší maximální bezpečnost na nočních přesunech jsou všechny brašny vybaveny velkým množstvím reflexním prvku. 

Brašný z kolekce Restrap Race Vás svou odolností a lehkostí podrží v jakékoli situaci!

Bundle brašen Restrap

Protože jsme ve Ski a bike centrum Radotín výhradním distributorem této anglické značky, tak jsme si pro Vás připravili set bikepackingových brašen za výhodnější cenu. Ušetřete a užijte si své bikepackingové dobrodružství!

Limitované edice Restrap

Michaela a její aplský přejezd nebo víkend v jižních Čechách

Bikepacking v dámském pojetí. Michaela jezdí snad nejraději sama a na svůj gravelový Trek nabalí i na týdenní adventure vyjížďku. Pro poslední větší solo dobrodružství si zajela do Alp, ale dokáže i klidnější víkendový švih z Budějovic do Prahy. 

RESTRAP v prodejně i na e-shopu 

V naší prodejně si můžete jednotlivé modely vyzkoušet, osahat a porovnat. Rádi s vámi vyřešíme i doobjednávky konkrétních modelů, barevných variací a velikostí, které bychom neměli skladem.  U e-shopových objednávek máte 90dní na vrácení nebo výměnu zboží. 

Články

26.06.2023

Jak vybrat brašnu na horní rámovou trubku

Svět bikepackingu je stejně pestrý jako cyklistika samotná. Máme desítky možností jak na kole cestovat a užít si tak, svět ze…

28.04.2023

Jak vybrat podsedlovou brašnu pro bikepacking

Svět bikepackingu je stejně pestrý jako cyklistika samotná. Máme desítky možností jak na kole cestovat a užít si tak, svět ze…

15.06.2022

BIKEPACKING: pojem jménem Apidura

Určitě každý, kdo alespoň jednou zkusil bikepacking o brašnách Apidura slyšel. Extrémní odolnost, praktičnost a skvělý…

28.04.2023

Jak vybrat brašnu na řídítka

Svět bikepackingu je stejně pestrý jako cyklistika samotná. Máme desítky možností jak na kole cestovat a užít si tak, svět ze…