BG Fit nově se systémem Retül!

Splyňte se svým kolem

Od začátku cyklistické sezony 2017 využíváme při nastavení posedu metodou Specialized BG Fit moderní technologii Retül, která prostřednictvím kamerového systému snímá bezdrátová čidla umístěna na těle jezdce a následně záběry vyhodnocuje pomocí speciálního softwaru. Metoda je rychlejší, přesnější a umožňuje našim zkušeným fitterům ještě dokonaleji nastavit váš posed tak, aby vám přinesl více pohodlí, méně únavy a větší výkon.

Co je Retül Fit

Retül Fit je metoda nastavení posedu na kole přesně na míru konkrétnímu jezdci dle jeho fyzických parametrů i výkonnostní úrovně. Správně nastavený posed zvyšuje pohodlí, snižuje únavu, je prevencí zranění či zmírňuje a eliminuje jejich následky a také zvyšuje výkon. Retül Fit je obrovským přínosem pro každého cyklistu, bez ohledu na to, zda se jedná o rekreačního jezdce nebo profesionálního závodníka.

Co je Retül

Retül je speciální systém, který snímá z několika úhlů bezdrátová čidla na těle jezdce během jeho jízdy na trenažeru a pomocí speciálního softwaru záběry vyhodnocuje. Díky této technologii v hodnotě 200 000 Kč vám můžeme nabídnou nejmodernější a nejpřesnější dostupné 3D dynamické nastavení posedu.

Proč u nás?

Byli jsme jedni z prvních, kteří s metodou BG Fit v roce 2009 v ČR začínali. Naši fitteři tak mohou nabídnout bohaté a ničím nenahraditelné zkušenosti ze stovek provedených nastavení posedu. Přes využití moderních technologií zůstává zárukou profesionálního BG Fitu především zkušený fitter.

Kde a jak Retül Fit probíhá?

Nastavení posedu provádíme v našem specializovaném BG Fit studiu v Radotíně. Celá procedura začíná pohovorem, kde se zjišťuje, kolik ročně najezdíte, jaké jsou vaše ambice, sportovní historie a anamnéza zranění a případných pohybových omezení. Následuje měření tělesných parametrů a poté snímání systémem Retül na trenažeru se současnými korekcemi posedu. Fit zakončí vyhodnocení a závěrečné korekce.

S sebou potřebujete čisté a seřízené kolo (možno i více kol, nastavení každého dalšího kola je výrazně levnější), pokud možno upnuté sportovní oblečení a cyklistické tretry. Celá procedura zabere přibližně 3 hodiny.