Specialized BG Fit Retül nastavení posedu

Splyňte se svým kolem!

Nejlepší zážitky z jízdy na kole si vychutnáte pouze ve chvíli, kdy máte správně nastavený posed. U nás můžete využít nejmodernější systém 3D dynamického nastavení posedu Specialized BG Fit Retül, který vám poskytne:

  • méně únavy a více pohodlí
  • prevenci zranění
  • větší efektivitu a rychlost

Co je BG Fit Retül?

Naše BG FIT studio pracuje s nejmodernější technologií pro nastavení posedu Retül. Jezdec má na sobě upevněné bezdrátové senzory a šlape na kole upnutém v trenažéru. Sleduje ho kamerový systém a vše přenáší do počítače se specializovaným softwarem, který posed vyhodnocuje.

Pro koho je BG Fit?

Systém je vhodný pro každého, kdo rád a často jezdí na kole, od rekreačních jezdců po závodníky.  Každému bez rozdílu přináší větší pohodlí, prevenci zranění, odstranění případných limitujících bolestí při jízdě, zvýšení výkonu a snížení únavy.

Jak BG Fit Retül probíhá?

BG Fit Retül zahrnuje pohovor o sportovní historii i ambicích jezdce, jeho anamnéze zranění a případných pohybových omezení. Následuje měření tělesných parametrů a poté snímání kamerovým systémem Retül při jízdě na trenažeru se současnými korekcemi posedu. Vše zakončí vyhodnocení a závěrečné korekce. Celá procedura trvá přibližně 3 hodiny. Podrobnosti najde zde: BG Fit Retül.

Proč na BG Fit k nám?

Zárukou kvalitního nastavení posedu stále zůstává zkušený fitter a dobře vybavené studio. Naše BG FIT studio patřilo k vůbec prvním v ČR a naši fitteři Pavel Cvach (praxe od roku 2009) a Libor Kucza (praxe od roku 2015) mají za sebou stovky nastavení posedu na kole. Zároveň je naše studio vybaveno nejmodernější a nejlepší v současnosti dostupnou technikou včetně kamerového systému Retül v hodnotě přes 200 000 Kč.

Jak se na BG Fit objednat?

  1. Vyplňte prosím krátký formulář BG FIT a navrhněte možné termíny, které vám pro BG Fit vyhovují.
  2. Potvrdíme vám vybraný termín a vy se v domluvený den a čas dostavíte se svým kolem a sportovním oblečením k nám do BG Fit Retül Studia, kde proběhne nastavení posedu. Na tuto proceduru si vyhraďte nejméně 3 hodiny času.

BG Fit ceník

Počet kol / doplňky Cena
1 kolo 3790 Kč
Další kolo 890 Kč
BG Fit doplňky 10 % sleva
* v ceně není zahrnut korekční BG Fit materiál ani nové
komponenty, sleva se vztahuje na tretry, vložky a klíny
do treter, sedla, rukavice, představce, fit komponenty