Bezpečnostní oko Hiplok ANKR - white

Zcela nový Hiplok ANKR, navržený pro použití s ??vysoce zabezpečeným řetězem Hiplok a zámky D, je první bezpečnostní kotvou na kolo s jedinečným designem. Dokonalá kombinace bezpečnosti, praktičnosti a estetického tvaru umožňuje montáž na různé povrchy podlah a stěn. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Zámky na klíč
Značka Hiplok
Katalogové číslo 1221

Technické parametry

Sezóna 2021
Ostatní Kompatibilní s řetězem Hiplok a zámky D
Katalogové číslo 0001221
Velikost uni

Popis produktu

Zcela nový Hiplok ANKR, navržený pro použití s ??vysoce zabezpečeným řetězem Hiplok a zámky D, je první bezpečnostní kotvou na kolo s jedinečným designem. ANKR se vyznačuje prémiovým válcovým vnějším pouzdrem z kalené oceli a otočným vnitřkem, který při spojení se zámkem nelze odstranit. Tento jedinečný design umožňuje maximální zabezpečení bez nutnosti použití šroubů, což znamená, že ANKR se snadno instaluje a lze jej také v případě potřeby později přemístit na jiné místo.

Dokonalá kombinace bezpečnosti, praktičnosti a estetického tvaru umožňuje montáž na různé povrchy podlah a stěn. Nezávisle testovaný a oceněný Maximum Security Level Security pro motocykly i jízdní kola od firmy Sold Secure. ANKR je vhodný pro vnitřní i venkovní použití.

Hlavní přednosti:

  • Kompatibilní s řetězem Hiplok a zámky D
  • Vyrobené z kalené oceli
  • Snadná montáž na různé povrchy podlah a stěn
  • Pro maximální zabezpečení
  • Vhodný pro vnitřní i venkovní použití

O značce Hiplok