Beznosičové brašny Apidura

Cestování na kole dostává jiný rozměr

Apidura znamená cestovat. Cestovat dál, rychleji a komfortněji. Pokud vás láká volání dálek a cyklistika v podobě přijet autem na maraton - odzávodit - odjet autem domů se vám už zajídá, jste u Apidury správně.

Kolo je symbolem svobody

Cestujeme na něm, závodíme, dojíždíme do práce, nebo se jen tak bavíme. Prostě užíváme si pohyb na čerstvém vzduchu. Bikepacking (nebo-li cestování na lehko) posouvá každodenní cyklistické zážitky ještě dál. Z odpolední vyjížďky se stává vícedenní zážitek, dobrodružství. Můžete objevovat vzdálenější lokality, terény, stezky, poznávat nové lidi. Když na kole strávíte více než jen jedno odpoledne, cyklistika hned dostává jiné rozměry. Čas plyne pomalu, vše je jasnější a jednodušší.

Apidura do světa cestování na kole přináší perfektní kolekci beznosičových brašen, které vám dovolí si na kolo zabalit vše potřebné a cestovat dál.

Proč vyrazit bez nosičů?

Beznosičové systémy brašen nabízí oproti jízdě s nosiči mnoho výhod:

  • nízká váha: při stejné kapacitě jsou beznosičové brašny o 60% lehčí než klasické nosičové
  • ovladatelnost: rozložení váhy na kole je klíčem k zachování bezproblémové ovladatelnosti kola
  • flexibilita: beznosičové brašny Apidura se přidělávají přímo na rám vašeho kola. To umožňuje přidělat brašny na jakýkoliv typ kola bez použití nářadí, snadněji se dá také přizpůsobit objem brašny přímo nákladu.

Apidura patří k průkopníkům bikepackingu a jejich brašny jsou jedny z nejkvalitnějších na trhu a za dobu svojí existence s nimi cyklisté po celém světě najeli tisíce kilometrů.

Beznosičový systém brašen Apidura se skládá z podsedlové brašny, rámové brašny, řídítkové brašny a menších brašen na drobné vybavení. Jde o to, aby byla váha vašeho vybavení rovnoměrně rozložená. To spolu s jistým uchycením brašen zajistí, že vaše kolo nepřijde o dobré jízdní vlastnosti. Prostě a jednoduše z naloženého kola se nestane neovladatelný tank. Díky tomu můžete klidně uhánět po stezkách a singltrecích, stejně tak po klikatých horských silničkách.