Bezdrátový cyklopočítač VDO R5 GPS Full Sensor Set

Bezdrátový computer VDO R5 GPS Full Sensor Set se snadným ovládáním a 34 funkcemi. O proti normální verzi je v balení navíc snímače pro měření rychlosti, snímače pro měřen srdeční frekvence, snímače pro měřen kadence šlapání. GPS computer spolehlivě zobrazuje všechna relevantní jízdní data, která výkonnostní i závodní jezdci vyžadují. Kromě zobrazení rychlosti, ujeté vzdálenosti a času jízdy či tréninku poskytuje tento chytrý computer také navigační funkce a lze jej spárovat s kompatibilními ele Více

4 999 Kč
 • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.

Základní informace

Kategorie Cyklistická GPS
Značka VDO
Katalogové číslo VDO-64052

Technické parametry

Barva černá, bílá
Sezóna 2024
Provedení bezdrátové
Použití na kolo
Speciální funkce výškoměr, bluetooth, kadence, měření tepu, s GPS
Počet funkcí 34
Bezdrátové provedení ano
Přehled funkcí Aktuální rychlost, Vzdálenost cesty, Doba jízdy, Celková vzdálenost, Celková doba jízdy, SIGMA Performance Index (SIGMA RIDE App), Kalorie, Hodiny, Průměrná rychlost, Maximální rychlost, Aktuální nadmořská výška, Gradient (v %), Graf nadmořské výšky, Nadmořská výška do kopce, Celková nadmořská výška do kopce, Aktuální kadence, Průměrná kadence, Maximální kadence, Aktuální tepová frekvence, Průměrná srdeční frekvence, Maximální tepová frekvence, % max. Tepová frekvence, Zóny intenzity, Baterie p
Velikost uni

Popis produktu

Extra velký displej, snadné ovládání a více než 34 funkcí: GPS computer řady R spolehlivě zobrazuje všechna relevantní jízdní data, která výkonnostní i závodní jezdci vyžadují. Kromě zobrazení rychlosti, ujeté vzdálenosti a času jízdy či tréninku poskytuje tento chytrý computer také navigační funkce a lze jej spárovat s kompatibilními elektrokoly. Skutečným vrcholem je integrované barometrické měření nadmořské výšky. Vysoce kontrastní displej je díky úhlopříčce 2,4 palce a mimořádně velkým číslicím velmi dobře čitelný i za jízdy. Zvýrazněný modrý čtverec v pravé horní části displeje umožňuje nový způsob zobrazení tréninkových dat. V kombinaci s aplikací SIGMA RIDE pro chytré telefony lze pomocí několika kliknutí nastavit až šest individuálních tréninkových zobrazení. VDO R5 GPS se montuje na řídítka pomocí předsazeného držáku (součástí balení), takže computer je umístěn centrálně nad představcem. Držák pasuje na řídítka o průměru 31,8 až 35 mm. Pokud byste chtěli zjistit ještě více dat nebo vám záleží na maximální přesnosti vašich hodnot, můžete díky konektivitě ANT+ a BLE (Bluetooth Low Energy) k computer připojit i externí snímače pro měření rychlosti, srdeční frekvence nebo kadence šlapání.

Měření nadmořské výšky:
Vestavěný senzor tlaku vzduchu poskytuje spolehlivé informace o nadmořské výšce pomocí barometrického měření, určuje stoupání a klesání a umožňuje tak přesné zaznamenání trasy. VDO R5 umožňuje také grafické znázornění výškového profilu vaší trasy. Výchozí nadmořská výška na začátku jízdy je buď automaticky zkalibrována pomocí GPS nebo se může nastavit ručně.

Snadná navigace:
Computer VDO R5 GPS je možné snadno spárovat s aplikací SIGMA RIDE pro chytré telefony. Pomocí této aplikace je možné importovat trasy z jiných zdrojů nebo se vydat k určitému cíli pomocí funkce „Search & Go“ a jejích podrobných turn-by-turn pokynů. Ty se zobrazují na displeji computeru jako šipky, zatímco telefon je bezpečně schovaný v kapse nebo batohu.

Připraven pro elektrokola:
R5 GPS umí spolupracovat také s mnoha modely elektrokol. Computer se připojí ke kompatibilnímu systému elektrokola a na displeji zobrazuje aktuální úroveň podpory motoru, stav baterie a další důležité údaje.

Chytrá upozornění:
Díky této funkci můžete být i za jízdy na kole ve spojení s okolním světem. Informace o příchozích hovorech a textových zprávách z vašeho chytrého telefonu se zobrazí na displeji computeru.

Pohodlná analýza dat pomocí aplikace SIGMA RIDE:
Aplikace SIGMA RIDE je bezplatný nástroj pro přenos tréninkových dat z GPS computeru do chytrého telefonu prostřednictvím rozhraní BLE (Bluetooth Low Energy). Aplikace přehledně prezentuje základní data a statistiky pomocí barevných segmentů, které jsou okamžitě čitelné a pohodlně analyzovatelné. Data z vaší jízdy můžete okamžitě sdílet v tréninkových aplikacích, jako je Strava, TrainingPeaks nebo komoot.

Hlavní přednosti a specifikace

 • Rozměry (š x v x h): 45 x 74 x 19 mm
 • Hmotnost: 54 g
 • Výběr ze 8 jazyků s plným zobrazením textu
 • Vodotěsný dle IPX7
 • 2,4-palcový transflexní displej s modrým čtvercem
 • Podsvícení displeje
 • Výdrž baterie až 25 hodin na jedno nabití
 • Konektivita BLE (Bluetooth Low Energy) a ANT+
 • Chytrá upozornění
 • Kompatibilita s elektrokoly
 • Senzory pro externí snímače: rychlost, kadence, tepová frekvence
 • Senzory: Senzory: GPS, GLONASS, barometrický výškoměr, senzor okolního světla
 • Obsah balení:
  GPS computer, snímače pro měření rychlosti, snímače pro měřen srdeční frekvence, snímače pro měřen kadence šlapání, předsazený držák computeru, USB-C kabel, návod k obsluze

Cyklistické funkce:

Tréninkové funkce:
Individuálně nastavitelné sportovní profily
6 individuálně nastavitelných tréninkových zobrazení

Vyhodnocení dat:
Aplikace SIGMA RIDE
100 hodin paměti záznamu
datový formát .fit

Další funkce:
Měření rychlosti
Měření ujeté vzdálenosti
Časové funkce
Měření nadmořské výšky
Měření kadence šlapání
Měření srdeční frekvence
Funkce pro elektrokola
Navigační funkce
Měření okolní teploty

O značce VDO

Tato německá firma se už od roku 1938 zabývá měřící technikou.