Cyklistická helma Bell Falcon XR MIPS - Mat Black

Když se začala designovat přilba Falcon XR MIPS, cílem bylo, aby uměla všechno – od cyklokrosu, přes dálkové trasy na těžko, až po lokální KOMy během rychlé vyjížďky s kamarády. Více

3 199 Kč
  • Vyberte variantu pro upřesnění dostupnosti.
Tabulka velikostí

Základní informace

Kategorie Silniční helmy
Určení pánské, dámské
Značka BELL
Katalogové číslo 7152630

Technické parametry

Velikost helmy S-(52-56), M-(55-59), L-(58-62)
Barva černá
Konstrukce Fusion In-mold Polycarbonate Shell
Sezóna 2024
Provedení bez štítku
Pokročilost sportovní, rekreační
Odvětrání 18 otvorů

Popis produktu

Když se začala designovat přilba Falcon XR MIPS, cílem bylo, aby uměla všechno – od cyklokrosu, přes dálkové trasy na těžko, až po lokální KOMy během rychlé vyjížďky s kamarády.

Vlastnosti jako Fidlock přezka a Ionic+ antibakteriální výstelky byly vměstnány do ekonomičtější verze. FalconXR je vybaven technologií MIPS integrovanou do upínacího systému.

MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) poskytuje zvýšenou ochranu proti působení rotačních sil na hlavu. Více na www.MIPSprilby.cz

Hlavní přednosti a specifikace:

  • UPÍNACÍ SYSTÉM: Float Fit
  • KONSTRUKCE: Fusion In-mold Polycarbonate Shell
  • VENTILACE: 18 otvorů
  • VLASTNOSTI: imagnetická přezka Fidlock, lehké Tri-Glides pásky, antibakteriálnívýstelky Ionic+, Sweat Guide, lehké Tri-Glides pásky, nastavitelný štítek
  • VELIKOSTI: S (52–56 cm), M (55–59 cm), L (58–62cm)

Všechny přilby Bell jsou designovány tak, aby pohltily co nejvíce energie při nárazu, a splňují platnou evropskou normu: EN 1078.

Technologie:

  • MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) je přední světová technologie navržená tak, aby redukovala množství rotačních sil působících na hlavu v případě nárazu. Je založena na principu nezávislé kluzné vrstvy mezi skořepinou přilby a hlavou.

  • FLOAT FIT™ (Stratus, Catalyst, Formula, Drifter, Super 3R, Super 3, 4Forty a Hela) Minimalistický upínací systém, který se snadno ovládá pomocí kolečka. Disponuje také možností výškového nastavení.

  • FUSION IN-MOLD POLYCARBONATE SHELL Technologie přímého vstřikování pěnového EPS polystyrenu do skořepiny a výztuh uzavřených ve formě. Touto cestou se dosáhne velmi pevného, odolného a kompaktního celku. Původní technologie značky Bell, která se stala standardem.

Tabulka velikostí

O značce BELL

Specialista na cyklistické helmy s tradicí od roku 1956.