BELL

Americká značka cyklistických helem s tradicí od roku 1954 se silně orientuje na vývoj, technické inovace a vysokou kvalitu výrobků. Jednou z významných konkurenčních výhod značky Bell je, že ke všem modelům cyklistických přileb lze dokoupit náhradní vycpávky, štítky, upínací systémy a další náhradní díly a příslušenství. Podíl na vysoké kvalitě přileb značky Bell mají i sponzorovaní jezdci, kteří přispívají svými zkušenostmi při vývoji nových modelů. Za všechny jmenujme vítěze Tour de France 2011 Cadela Evanse, vítěze Světového poháru ve sjezdu Aarona Gwina nebo známého freeridera Darrena Berreclotha. 


Kategorie značky BELL v naší nabídce


Produkty značky BELL

Dalších 14
Celkem 54 produktů

Více o značce BELL

 

Americká firma Bell funguje na trhu již přes 50 let. Na počátku byl malý obchůdek s náhradními díly pro auta na předměstí Los Angeles, který nesl tento název.  Pod pevnou rukou Roye Richtera se značka stala jednou z vůdčích v odvětví ochranných přileb nejen pro závodní automobily, motorkáře, ale i pro cyklistiku. Její hlavní snahou bylo vyrábět kvalitní výrobky, které by maximálním způsobem odpovídaly požadavkům a potřebám sportovců. 
 
Značka Bell je tomuto krédu věrná stále – plně se soustřeďuje na vývoj, technické inovace a kvalitu, aby vás mohla v každé sezóně překvapit něčím novým, vylepšeným. Jednou z důležitých výhod firmy je, že ke všem modelům jejích cyklistických přileb lze dokoupit náhradní vycpávky, štítky, upínací systémy a další náhradní díly a příslušenství.
 

Cyklistické helmy Bell

Bell nabízí cyklistické helmy pro muže, ženy i děti. Vrcholem nabídky je karbonovou kostrou zpevněný topmodel Volt s masivním odvětráním, velmi nízkou hmotností a antibakteriálním polstrování X-Static. Ženám je určena helma Arella s elegantním květinovým motivem. U dětí jsou velmi oblíbené modely Splash, nabízené v mnoha pěkných dětských designech.
 
  • Ověřeno zákazníkyOvěřeno zákazníky
  • Kamenné pobočky
  • Doprava od 1990 Kč zdarma
  • 60 dní na vrácení zboží
  • Bezpečná platba kartou
  • Nákup na splátky CetelemNákup na splátky Cetelem