Bazarové horské kolo Trek Top Fuel 9.7 - velikost 19,5

Bazarové kolo z našeho testcentra. Top Fuel 9.7 je velmi výkonný celoodpružený XC horský stroj s hlavním rámem z karbonu OCLV. Je lehký, tuhý a určený pro hladkou a rychlou jízdu s předním a zadním odpružením FOX se 100mm zdvihem a řazením 1x12 SRAM NX. Dále je vybavený dvojím zamykáním odpružení z řídítek, které vám umožní současně uzamknout přední i zadní odpružení jedním cvaknutím. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Bazar - kola z testů
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 13413

Technické parametry

Barva rámu červená
Velikost kola 19,5
Průměr kol 29
Konstrukce Celoodpružené
Sezóna 2019
Opotřebení bazarové
Modelová řada Top Fuel
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu karbon
Brzdy kotoučové brzdy
Rychlosti/převody 1x12
Rám Hlavní karbonový rám OCLV Mountain, slitinové vzpěry, ABP, plovoucí uchycení tlumiče, EVO link, kónická hlavová trubka, Mino Link, MicroTruss, vnitřní vedení lanek Control Freak, ochrana Carbon Armor, PF92, Boost148 a geometrie G2 u kol 29", zdvih 100 mm
Vidlice RockShox Reba RL, odpružení Solo Air, tlumení Motion Control RL, zamykání z řídítek TwistLoc, kónický sloupek, Boost110, geometrie G2 s offsetem 51 mm u kol 29", zdvih 100 mm
Tlumič Fox Performance Float DPS, tlumení se 2 polohami, optimalizováno v Trek Suspension Lab, 6,5x1,5"
Přední kolo Bontrager Kovee Comp 23 umožňující použití bezdušových plášťů, Boost110, včetně pásků na bezdušové pláště, ventily se prodávají zvlášť
Zadní kolo Bontrager Kovee Comp 23 umožňující použití bezdušových plášťů, Boost110, včetně pásků na bezdušové pláště, ventily se prodávají zvlášť
Přední plášť Bontrager XR2 Team Issue umožňující použití bezdušového kitu, 120 tpi, aramidová ochrana, 29x2,20"
Zadní plášť Bontrager XR2 Team Issue umožňující použití bezdušového kitu, 120 tpi, aramidová ochrana, 29x2,20"
Kliky SRAM NX Eagle DUB
Převodníky 32T pro přímou montáž
Střed SRAM DUB Press Fit, 92 mm
Řazení SRAM NX Eagle, 12 rychlostí
Přehazovačka SRAM NX Eagle
Kazeta SRAM XG-1230 Eagle, 11-50, 12 rychlostí
Přední brzda Hydraulická disková verze Shimano MT500
Zadní brzda Hydraulická disková verze Shimano MT500
Řídítka Slitina Bontrager, 31,8 mm, prohnutí 5 mm, šířka 720 mm
Představec Bontrager Elite, 31,8 mm, 7 stupňů
Sedlo Bontrager Montrose Comp
Sedlovka Bontrager Rhythm Elite, 31,6 mm, offset 0 mm
Pedály bez pedálů

Popis produktu

Bazarové kolo z našeho testcentra. V případě zájmu o koupi bude na kole proveden kompletní servis před samotným prodejem. Pedály nejsou součástí.

Top Fuel 9.7 je velmi výkonný celoodpružený krosový horský stroj s hlavním rámem z karbonu OCLV. Je lehký, tuhý a určený pro hladkou a rychlou jízdu s předním a zadním odpružení se 100mm zdvihem a řazením 1x12 SRAM NX. Dále je vybavený dvojím zamykáním odpružení z řídítek, které vám umožní současně uzamknout přední i zadní odpružení jednoduchým otočením gripu.

Je pro vás vhodné, pokud…
Singletrack projíždíte s větrem o závod a na závodech XC vás všichni znají. Chcete lehkou výhodu karbonu, výkonnostní díly a parádní odpružení. To vše ale za skvělou cenu.

Získáte toto vybavení
Lehký horský rám z karbonu OCLV, řazení SRAM NX 1x12 Eagle, vzduchová vidlice RockShox Reba RL, zadní tlumič FOX a dvojí zamykání odpružení TwistLoc z řídítek. Dále kola Bontrager Kovee Comp 23 Boost148/110 umožňující použití bezdušových plášťů.

Na závěr
Kolo Top Fuel 9.7 za vynaložené peníze nabídne velkou rychlost. Je to jedinečný a všestranný XC stroj. Investujete však do lehkého hlavního rámu z OCLV karbonu pro horská kola a vyššího výkonu, který přináší.

Proč si je zamilujete
Budete mít karbon, kde je to třeba, a zadní část ze slitiny, což udržuje nižší cenu.
TwistLoc zamyká přední i zadní tlumič současně jednoduchým pohybem uchopení a přeřazení pro výšlapy a sprinty.
Vnitřní vedení kabeláže umožňuje upgrady jako např. teleskopickou sedlovku.

Technologie a funkce:

  • Karbon OCLV Mountain Carbon - Toto speciální karbonové vlákno určené pro horská kola Trek je nesmírně tuhé. Vyznačuje se unikátním složením materiálů a postupy vrstvení, jakož i pokročilými výrobními postupy značky Trek a přísnějším testováním.

  • ABP - Naše patentovaná technologie Active Braking Pivot umožňuje odpružení pracovat nezávisle bez ohledu na to, zda šlapete na brzdy či nikoli. Hladké a řízené odpružení, které vždy funguje dokonale.

  • Nastavitelná geometrie Mino Link - Jednoduchým otočením matice lze doladit úhel hlavové trubky o 1/2 ° a výšku středového složení o 10 mm. Otočte systém Mono Link a vyberte si mezi nastavením s položenější hlavou a nižší výškou středového složení či postavenější hlavou a vyšším středovým složením. K dispozici pouze u značky Trek.

  • Vedení kabeláže Control Freak - Nejlehčí, nejtišší a nejuniverzálnější systém kabeláže, který umožňuje vést - jakoukoli kombinaci lanek, ať řadicích, brzdových, zamykacích či v sedlovce, přímo uvnitř rámu pro elegantnější vzhled.

  • Dvojí zamykání z řidítek TwistLoc - TwistLoc zamyká přední i zadní tlumič současně jednoduchým pohybem uchopení a přeřazení. A navíc nechává prostor pro páčku teleskopické sedlovky.

  • Koncept Smart Wheel Size - Správná velikost kol v kombinaci se správnou velikostí rámu zaručuje ideální kombinaci odezvy a ovladatelnosti

  • Geometrie G2 - Pokročilá geometrie rámu a vidlice s offsetem propůjčují našim 29 přesné ovládání při nízkých rychlostech bez ohrožení stability při vysokých rychlostech. Nazýváme ji geometrie G2 a právě díky ní jsou naše 29 ovladatelnější než jiné značky.

Tabulka velikostí

O značce TREK