Bazarové elektrokolo Trek Dual Sport+ - velikost 17,5

Bazarové kolo z našeho testcentra. Dual Sport+ je univerzální krosové elektrokolo do každého terénu, které hravě zvládá nejen silnice, ale i lehký terén, jako jsou nezpevněné cesty, traily a štěrkové povrchy. Je vybaveno systémem Shimano STEPS a řadou dalších prvků zvyšujících celkový komfort, jako jsou např. odpružená vidlice, hydraulické kotoučové brzdy a pláště do každého terénu. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Bazar - kola z testů
Určení pánské
Značka TREK
Katalogové číslo 12219

Technické parametry

Barva rámu černá
Velikost kola 17,5
Průměr kol 700c
Konstrukce Hardtail
Sezóna 2019
Opotřebení bazarové
Modelová řada DS Series
Pokročilost jezdce Rekreační
Materiál rámu hliník
Brzdy kotoučové brzdy

Popis produktu

Bazarové kolo z našeho testcentra. V případě zájmu o koupi bude na kole proveden kompletní servis před samotným prodejem. Pedály nejsou součástí.

Dual Sport+ je univerzální krosové elektrokolo do každého terénu, které hravě zvládá nejen silnice, ale i lehký terén, jako jsou nezpevněné cesty, traily a štěrkové povrchy. Je vybaveno systémem Shimano STEPS a řadou dalších prvků zvyšujících celkový komfort, jako jsou např. odpružená vidlice, hydraulické kotoučové brzdy a pláště do každého terénu.

Je pro vás vhodné, pokud…
Nejezdíte pouze v jednom typu terénu. Polní a lesní cesty, ulice velkoměsta, vedlejší silnice a cyklostezky. Na všech jste jako doma. Hodláte si rozšířit obzor s elektrokolem, které vám umožní dojet dále a rychleji a prozkoumat více okolí.

Získáte toto vybavení
Lehký hliníkový rám Alpha Gold, s motorem Shimano STEPS umístěným ve středu kola, který pomáhá při šlapání až do 25 km/h, 418Wh baterie pro delší jízdu mezi dobíjením, uzamykatelná odpružená vidlice SR Suntour NRX, 10rychlostní pohon Shimano Deore, hydraulické kotoučové brzdy Shimano pro brzdný účinek za každého počasí, ergonomické gripy Bontrager Satellite Elite a pláště Bontrager LT2 Hard Case Lite odolné proti proražení.

Na závěr
Moderna v novém uhlazeném designu. Ať jedete do školy, do práce anebo na výlet s rodinou, nový e-bike Dual Sport+ vás proveze kdykoliv po všech možných cestách.

Proč si ho zamilujete
Dual Sport+ vás neomezuje na jediný typ terénu. Hravě zvládá nerovné povrchy a je efektivní na asfaltu.
Motor umístěný uprostřed eliminuje jakékoli nahýbání či nevyváženost při šlapání. Jen hladký a stálý asistovaný pohon. Systém Shimano STEPS pomáhá udržovat rychlost až do 25 km/h.
Baterie je při jízdě bezpečně zajištěná, avšak snadno se vyjímá pro nabití v libovolné domácí zásuvce na kole či mimo něj.

Technologie a funkce:

  • Středový motor - Motor se nachází u středového složení a nižší těžiště poskytuje špičkovou stabilitu, pohodlí a ovladatelnost.

  • Systém Shimano STEPS - Středový pohon Shimano STEPS představuje ideální kombinaci intuitivního rozložení síly a hmotnosti.

  • Baterie na spodní rámové trubce’ - Baterie je nainstalovaná na spodní rámové trubce pro snadný přístup a pohodlí. Zaručuje ideální rozložení hmotnosti a díky její poloze získáte místo pro zadní nosič.

  • Ergo gripy - Speciálně navržené gripy zohledňují tvar vašich rukou pro větší pohodlí a lepší ovladatelnost.

  • Hard-Case Ultimate - Nejlepší zabudovaná ochrana proti defektům. Hlavní ochrana Bontrager kombinuje to nejlepší z obou světů: výhody Hard-Case s prověřenou ochranou pod běhounem Hard-Case Lite. Výsledkem je plášť, který rychleji akceleruje, otáčí se rychleji a oproti konkurenci vydrží déle.

  • Intuitivní ovládání - Jednoduché ovladače umožňují nastavení intenzity či polohy světel, aniž byste museli sejmout ruce z řidítek.

  • Hydraulické kotoučové brzdy - Maximální a jistý brzdný výkon ve všech podmínkách, za sucha i za mokra.

  • Úchyty na nosič a blatníky - Zabudované úchyty usnadňují nasazení nosičů a blatníků pro větší univerzálnost.

Tabulka velikostí

O značce TREK