Bazar - Trekingové kolo Specialized Crosstrail Sport - storm grey

Použité kolo z naší festivalové půjčovny. Sportovní trekingové kolo s kvalitním hliníkový rámem ze slitiny A1, na který dostanete doživotní záruku. Vnitřní vedení lanek. Inteligentní odpružená vidlice SR Suntour s jednotkou Brain. Přehazovačka Shimano Alivio (2x9převodů). Hydraulické kotoučové brzdy. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Bazar - kola z testů
Značka Specialized

Technické parametry

Barva šedá, modrá
Barva rámu šedá, modrá
Velikost kola 19
Průměr kol 700c
Konstrukce Hardtail
Sezóna 2019
Opotřebení bazarová
Modelová řada Crosstrail
Materiál rámu hliník
Rychlosti/převody 2x9
Rám Specialized A1 SL Premium Aluminum, Fitness Geometry, fully manipulated butted tubing, internal cable routing, flat-mount disc, quick-release, Plug + Play rack/fender mounts
Vidlice SR Suntour NEX w/ Specialized Fitness Brain technology, 1-1/8" steerer, QR, fender mounts, 43mm offset, 55mm of travel
Převodníky 48/32
Řazení microSHIFT MTB, 9-speed
Přehazovačka Shimano Alivio, Shadow design, 9-speed

Popis produktu

Použité kolo z naší festivalové půjčovny. Každé kolo prošlo před odprodejem kompletním servisem a je plně funkční.

Vaše sportovní výkony jsou důležité, a proto se kolo Crosstrail Sport zaměřuje na hladké spojení pohodlí, všestrannosti a efektivity.

Kolo je vybaveno odpruženou vidlicí s technologií Fitness Brain, která rozezná tlak způsobený šlapáním od působení nerovností na cestě, díky čemuž ve stoupáních už nebude ztrácet energii. A protože kombinace pohodlí a rychlosti je jen začátek, zhotovili jsme rám z velice lehké a robustní slitiny A1 Premium Aluminum s geometrií, díky které kolo sedí hned od prvního okamžiku, kdy si na něj sednete.

A když tomu přidáte směs součástek s koňskou výdrží od firem jako je Shimano a microSHIFT, výkonné hydraulické kotoučové brzdy Tektro, úchyty na nosič a blatníky, tak podle nás, a tím jsme si jisti, budete na cestě za Vašimi sportovními cíli pěkně řádit.

  • Ve spolupráci s naším vývojovým týmem Body Geometry jsme vyvinuli rám, který vystihuje přesnou rovnováhu mezi pohodlím a efektivitou jízdy. Rám A1 SL Premium Aluminum kombinuje sníženou hmotnost a robustní trvanlivost, zatímco úchyty na nosič, blatníky a disky vám dávají neuvěřitelně všestranné kolo.
  • Vidlice SR Suntour NEX je osazena pružinou se zdvihem 55 mm s technologií Fitness Brain pomáhá zvýšit efektivitu šlapání i ve stoupání.
  • Aby bylo zajištěno efektivní, konzistentní a spolehlivé brždění na každém terénu a za všech podmínek, osadili jsme kolo hydraulickými kotoučovými brzdami Tektro.

 

Tabulka velikostí

O značce Specialized