Základní informace
| Kategorie | Trekingová, krosová a městská kola bazar |
|---|---|
| Určení | dámské |
| Značka | Specialized |
| Katalogové číslo | K/72571 |
Technické parametry
| Barva | černá |
|---|---|
| Barva rámu | černá |
| Velikost kola | S |
| Průměr kol | 700c |
| Konstrukce | Bez odpružení |
| Sezóna | 2020 |
| Opotřebení | bazarové |
| Modelová řada | Sirrus |
| Pokročilost jezdce | Rekreační |
| Materiál rámu | hliník |
| Brzdy | kotoučové brzdy |
| Rychlosti/převody | 3x8 |
| Velikosti | S |
| Přední náboj | Shimano Dynamo, 6-bolt disc, 100mm spacing, quick-release, 32h |
| Výplet | Stainless, 14g |
| Ráfky | 700C disc, 22mm rim depth, 21mm internal width |
| Převodníky | 48/38/28T |
| Střed | BSA, 68mm, square taper |
| Řazení | Shimano Acera, 8-speed |
| Přesmykač | Shimano Tourney, 3-speed, top-swing |
| Přehazovačka | Shimano Altus, 8-speed |
| Kazeta | Shimano Altus, 8-speed, 11-32t |
| Řetěz | KMC X8 w/ Missing Link™, 8-speed |
| Přední brzda | Promax F1, hydraulic disc, flat-mount, 160mm |
| Zadní brzda | Promax F1, hydraulic disc, flat-mount, 140mm |
| Řídítka | Double-butted alloy, 9-degree backsweep, 31.8mm |
| Gripy | Body Geometry Women's Contour |
| Představec | Specialized, 3D forged alloy, 4-bolt, 7-degree rise |
| Sedlo | Specialized Aldia Sport, steel rails, 155mm |
| Sedlovka | Alloy, 12mm offset, 2-bolt clamp, 27.2mm |
| Pedály | Specialized Body Geometry Fitness, platform, plastic |
Popis produktu
Proč si koupit bazarové kolo u nás:
- Bazarové kolo s ověřeným původem od zákazníka (koupené nové u nás).
- Pravidelně servisované v našem servisu.
- Na kole byl proveden generální předprodejní servis kola, můžete rovnou začít jezdit.
Pokud chcete plnit své kondiční cíle, potřebujete dobrého parťáka, který vám v tom pomůže, proto vám s radostí představujeme dámský Sirrus Sport EQ - Black Top Collection. S tvarem rámu Step-Through usnadní vaše nastupování a sestupování z kola. Je to zkrátka super parťák pro vaši cestu zpět do kondice.
-
Při práci s naším týmem Body Geometry jsme navrhli rám, který dosahuje ideální rovnováhy mezi pohodlím a výkonem. Konstrukce z materiálu A1 SL Premium Aluminum šetří hmotnost a drží vysokou odolnost, zatímco nosič, blatníky a úchyty pro kotoučové brzdy vám dávají všestrannost použití.
-
Hydraulické kotoučové brzdy Promax F1 zajišťují, že zastavíte za jakýchkoliv podmínek.
-
Přední náboj Shimano Dynamo nabízí systém tvorby energie, který pohání přední světlomet tak dlouho, jak jen potřebujete.
Tabulka velikostí
O značce Specialized
Specialized je americká značka, která od roku 1974 vyrábí jízdní kola, komponenty a cyklistické doplňky, včetně helem, treter a sedel. Je známá používáním svých inovativních technologií a její produkty používají špičkoví závodníci po celém světě.
























































































