Bazar - Dětské kolo Specialized Riprock "20" grey/green

Zábavné dětské horské kolo s průměrem kol 20” a šířkou 2,8”. Lehký a tuhý rám z hliníkové slitiny A1 Premium Aluminum s pohodlnou geometrií. Odpružená pružinová přední vidlice Custom SR Suntour XCT se zdvihem 60 mm, mechanické kotoučové brzdy, 1x7 převodů. Přehazovačka Shimano Tourney TX. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Bazar - kola z testů
Určení dětské
Značka Specialized
Kategorie Dětská kola
Katalogové číslo B4827

Technické parametry

Pohlaví chlapecké
Barva rámu šedá, zelená
Průměr kol 20″
Konstrukce Hardtail
Sezóna 2021
Opotřebení bazarová
Modelová řada Riprock
Pokročilost jezdce Rekreační
Materiál rámu hliník
Rám Specialized A1 Premium Aluminum
Katalogové číslo B4827
Vidlice SR Suntour XCT
Tlumič Zdvih 60 mm
Přehazovačka Shimano, 7 rychlostí

Popis produktu

Přilnavost, jistota, kontrola a zábava - Riprock 20 je perfektní kolo pro vaše děti, které začínají řádit na trailech.
Je tu spouta vlastností, které stojí za povšimnutí, Riprock je zkrátka úžasný, má kola o šířce 2,8 palců, která poskytují vysokou úroveň jistoty, přidanou trakci a kontrolu i na těch nejrozbitějších trailech, či městských ulicích.
A když to zkombinujete s širokými plášti, 20“ koly, mechanickými brzdami a 7mi rychlostním řazením, dostanete perfektní horské kolo, na které vaše ratolest může řádit do sytosti.

  • Rám z prémiového hliníku A1 je lehký a stavěný tak, aby vydržel náročné dětské zacházení, zatímco geometrie je postavena takovým způsobem, aby rám měl velice nízkou výšku rozkroku, takže děti mohou snadno na kolo nasednout a vyrůstat s jedním kolem.

  • Zakázková vidlice SR Suntour XCT má pevnou konstrukci a je odpružená pružinovým tlumičem se zdvihem 60 mm, který snadno pohlcuje nárazy.

  • Velmi široké pláště Big Roller 20x2,8" kolu dodávají fantastický záběr, stabilitu a především radost z jízdy na všech možných typech terénu.

Tabulka velikostí

O značce Specialized