Bazar - Dámské trekingové kolo Specilaized Ariel Rim wmn

Bazarové kolo z naší festivalové půjčovny. Pohodlné dámské trekingové kolo se "sukňovým" rámem pro snadný nástup na kolo. Na hliníkový rám ze slitiny A1 je poskytována doživotní záruka pro první majitelku. Přehazovačka Shimano Altus (3x8převodů). Spolehlivé a na servis nenáročné V-brzdy. Dámské sedlo. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Bazar - kola z testů
Určení dámské
Značka Specialized

Technické parametry

Velikost kola 17
Průměr kol 700c
Konstrukce Hardtail
Sezóna 2019
Opotřebení bazarová
Modelová řada Ariel
Pokročilost jezdce Rekreační
Materiál rámu hliník
Brzdy v-brzdy / cantilever
Rychlosti/převody 3x8
Rám Specialized A1 SL Premium Aluminum, Fitness Geometry, rack & Plug + Play mounts
Vidlice Custom SR Suntour NEX, custom Multi-Circuit Damping
Převodníky 48/38/28T
Přesmykač Shimano Tourney
Přehazovačka Shimano Altus, 8 převodů

Popis produktu

Bazarové kolo z naší festivalové půjčovny.V případě zájmu o koupi bude na kole proveden kompletní servis před samotným prodejem. Pedály nejsou součástí.

Pozvedněte své Fitness výkony na novou a dobrodružnou úroveň s kolem Ariel Step Through. Ať už budete jezdit na silnici nebo na cestách, vždy budete mít nad svým kolem stejnou jistotou a kontrolou. Kolo má lehký odolný rám ze slitiny A1 SL Premium Aluminum, který je postaven s využitím dámské Fitness geometrie. Tvar rámu se sníženou horní trubkou maximálně zjednodušuje vystupování z kola. Díky tomu se budete s kolem Ariel hned od počátku cítit jako ve snu. A tím to nekončí, protože jsme kolo vybavili zakázkovou odpruženou vidlicí, která vyžehlí nepříjemný hrbolatý terén, dále souborem komponentů zvyšujících pohodlí a výkon a navržených speciálně pro dámská kola, dále V-brzdami se snadnou údržbou, díky kterým strávíte více času jízdou, než opravami. Dejte tohle všechno dohromady a máte před sebou účelově postavené kolo, které Vám zajistí skvělou jízdu, ať už to bude na silnici nebo šotolině.

  • Odolný rám ze slitiny A1 SL Premium Aluminum je zkonstruován pro ženy, které chtějí spojit sport s dobrodružstvím, protože je vyroben dámskou Fitness geometrií a proto pojedete rychleji s maximální efektivitou, ovšem bez nepohodlí způsobeného agresivní pozicí při jízdě. Protože čím větší pohodlí máte, tím déle jedete.
  • Užijte si jistější ovládání na různých terénech díky na zakázku vyrobené a snadno nastavitelné vidlici Multi-Circuit Damping se 60mm zdvihem, která je vyladěna pro jízdy v trailu.
  • V-brzdy zaručují spolehlivé brzdění a jednoduchou údržbu, takže budete moci více jezdit a méně opravovat.

Tabulka velikostí

O značce Specialized