Bazar – dámské silniční kolo Specialized Tarmac WMN Sl6 Sport Disc – velikost 48

Bazarové kolo z našeho testcentra. Vynikající dámské silniční kolo určené pro závody. Velmi lehký a tuhý rám z karbonu FACT 9r. Karbonová vidlice a sedlovka, zapletená kola DT R470 Disc, hydraulické kotoučové brzdy Shimano 105 a řazení ze stejné sady s 2x11 převody. Více

Prodej produktu ukončen.

Vyberte si prosím podobné zboží.

Základní informace

Kategorie Bazar - kola z testů
Určení dámské
Značka Specialized
Katalogové číslo T12218

Technické parametry

Barva rámu černá
Velikost kola 48
Průměr kol 700c
Konstrukce Bez odpružení
Sezóna 2019
Opotřebení bazarová
Modelová řada Tarmac
Pokročilost jezdce Závodní
Materiál rámu karbon

Popis produktu

Bazarové kolo z našeho testcentra. V případě zájmu o koupi bude na kole proveden kompletní servis před samotným prodejem. Pedály nejsou součástí.

Dámský Tarmac Disc Sport je perfektní vstupní úrovní v kategorii výkonnostních silničních kol. Má celokarbonový rám a celou řadu spolehlivých komponentů, jaké mnohdy najdete na dražších modelech a tak můžete na vyjížďky vyrážet se spokojeným výrazem ve tváři..

  • Rám z karbonu FACT 8r je kombinací nízké hmotnosti a unikátní geometrie Rider-First Engineered™, kterázajišťuje že má každá velikost rámu ty stejné legendární schopnosti při stoupání i klesání, jaké od kola Tarmac očekáváte.

  • 11ti rychlostní řazení Shimano 105 s hydraulickými kotoučovými brzdami je spolehlivé a přesné a poskytuje dostatečnou brzdnou sílu.

  • Sada kol DT R470 Disc má spolehlivé náboje s průmyslovými ložisky a 24 paprsků vepředu i vzadu,takže jsou i lehká a odolná.

Tabulka velikostí

O značce Specialized