Základní informace
| Kategorie | Elektrokola bazar |
|---|---|
| Určení | dámské |
| Značka | Specialized |
| Katalogové číslo | B5770 |
Technické parametry
| Barva rámu | hnědá |
|---|---|
| Velikost kola | L |
| Průměr kol | 700c |
| Konstrukce | Hardtail |
| Sezóna | 2021 |
| Opotřebení | bazarové |
| Modelová řada | Turbo Vado |
| Pokročilost jezdce | Rekreační |
| Materiál rámu | hliník |
| Brzdy | kotoučové brzdy |
| Rychlosti/převody | 1x10 |
| Rám | E5 Aluminum, bottom bracket motor mount, Fitness/Transportation Geometry, fully integrated & lockable down tube battery, internal cable routing, fender/rack mounts, Smooth Welds |
| Vidlice | SR Suntour NCX E25, steel steerer, 15mm thru-axle, 44mm offset, 50mm of travel |
| Přední náboj | Specialized front hub disc, sealed bearings, 15x100mm thru-axle, 32h |
| Zadní náboj | Specialized, sealed cartridge bearings, 12x148mm thru-axle, 32h |
| Výplet | DT Swiss Industry |
| Ráfky | 700c disc, double-wall alloy, pinned, 32h |
| Přední plášť | Trigger Sport Reflect, 700x47c |
| Zadní plášť | Trigger Sport Reflect, 700x47c |
| Kliky | Custom alloy forged crankarms |
| Převodníky | 40T, custom alloy |
| Řazení | Shimano Deore, RapidFire Plus, 10-speed w/ Optical Gear Display |
| Přehazovačka | Shimano Deore, Shadow Plus, GS cage, 10-speed |
| Kazeta | Shimano Deore, 10spd, 11-42t |
| Řetěz | KMC X10eT, 10-speed w/ Missing Link™ |
| Přední brzda | Shimano BR-MT200, hydraulic disc, 180mm |
| Zadní brzda | Shimano BR-MT200, hydraulic disc, 160mm |
| Řídítka | Specialized, alloy, 9-degree backsweep, 15mm rise, 31.8mm |
| Gripy | Specialized Body Geometry Contour, lock-on |
| Představec | Specialized Flowset, 3D-forged alloy, 20-degree rise, 31.8mm clamp |
| Sedlo | Bridge Sport, Steel rails, 155mm |
| Sedlovka | Specialized 2-bolt head, forged alloy, 8mm offset, micro-adjust, 30.9mm |
| Pedály | Specialized Commuter w/ grip tape & reflectors |
| Uložení motoru | středový pohon |
| Motor | Specialized 1.2, Custom Rx Street-tuned motor, 250W Nominal |
| Ovládání motoru | Specialized TCD-W w/ handlebar remote & built-in anti-theft feature, Bluetooth® connectivity, 5 available display pages |
| Baterie | Specialized U1-500, On/Off button, state of charge display, 500Wh |
| Výdrž baterie (Wh) | 500Wh |
| Nabíječka | Custom charger, 42V4A w/ Rosenberger plug |
Popis produktu
Bazarové kolo z našeho test centra, které bylo pravidelně servisováno a před umístěním na náš bazar na něm byla provedena generální servisní prohlídka
Tam venku je svět velice rychlý a zaneprázdněný, smutné na tom je to, že je to čím dál tím horší. Proto doporučujeme pro rychlý život i rychlé kolo, jako je právě třeba Turbo Vado 4.0. Využívá exkluzivních technologií, které sbírají ocenění po celém světě a je přizpůsobeno včetně tvaru a funkcí právě tomu, aby Vám pomohlo šetřit cenné minuty každý den.
Hlavní přednosti a parametry:
- Turbo Vado nabízí lehký hliníkový rám, který byl navržen s naší geometrií Fitness/Transportation.
- Turbo Vado má motor Specialized 1.2, který je plně integrován do rámu a je specificky laděný pro jízdu ve městě. Intuitivně reaguje na sílu Vašeho šlapání, což v praxi znamená, že čím silněji šlapete, tím větší sílou Vám motor pomáhá. Díky konstrukci pohonu s vnitřním řemenem se nedostaví žádné nežádoucí vibrace a jízda je tichá a plynulá.
- Vyrobili vlastní baterii o výkonu 500 Wh, která je plně integrovaná v rámu a lze ji snadno vyjmout pro nabíjení, ale také ji můžete zamknout, aby byla zabezpečena proti krádeži. Komunikuje s displejem, který se nachází na řídítkách a má mnoho režimů pro maximalizování její celkové efektivity a dojezdu. Odhady dojezdů založené na různých proměnných můžete snadno spočítat pomocí naší kalkulačky Turbo Range Calculator.
Na kolo je záruka 1 rok.
Tabulka velikostí
O značce Specialized
Specialized je americká značka, která od roku 1974 vyrábí jízdní kola, komponenty a cyklistické doplňky, včetně helem, treter a sedel. Je známá používáním svých inovativních technologií a její produkty používají špičkoví závodníci po celém světě.
























































































